Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poproszę koniecznie Frankfurt nad Menem z Lufthansą!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fatima, Medjugorie, Watykan a loty krajowe Czestochowa,Licheń i Świebodzin
0
Poprosze Manchester lub Liverpool i Paryz
0
Poprosze lot do planety Pluton
0
do manchesteru przydałoby się
0
lublin napisał:
Poprosze Manchester lub Liverpool i Paryz
Tylko P a r y z./Giga/.
0
Do Lwowa, Kijowa i Moskwy, tam jest zaj****cie ;D
0
"Spółka rozmawia z kilkudziesięcioma liniami : niskobudżetowymi i regularnymi. Nie ujawnia ich nazw do czasu konkretnych ustaleń. Te mamy poznać wiosną 2012 roku, kiedy spółka zaprezentuje całą sieć połączeń ze Świdnika" ... no chyba, że kończony Port Lotniczy Modlin - otwarcie lato 2012 (jest 40 km na północ od centrum Warszawy) przejmie te frykasy, bo Modlin będzie nastawiony głównie na tanie linie lotnicze. Wtedy Lublinowi zostaną kursy z Tel Awiwu na Majdanek i nazad.
0
Prosze, nie zapominajcie o Paryzu!
0
consists jctrod napisał:
Fatima, Medjugorie, Watykan a loty krajowe Czestochowa,Licheń i Świebodzin
Dobre!:-)
0
Nie mnie ważne są połączenia krajowe - np.Gdańsk,Wrocław,Poznań,Katowice a może i Szczecin,Kraków,Łódż - byłoby super !
0
moim zdaniem jeżeli przeniosą lotnisko z warszawy do modlina to wizzar straci klientów lubelszczyzny ,ja na przykład mieszkając w chełmie nie będzie mi się chciało przeciskać przez warszawe i jeszcze jechać 40 km dalej na północ ,w takiej sytuacji zawsze wybiorę rzeszów choćby kosztowało mnie to 200 zł drożej ,pewnie wizzar też zdaje sobie z tego sprawę
0
Dlaczego w Portu Lotniczego Lublin. A te dotyczą uruchomienia tanich połączeń ze Świdnika
0
Dlaczego w mieście Świdnik lotnisko będzie nosiło nazwę: Portu Lotniczy Lublin ?. W takim razie w Gdańsku lotnisko powinno nosić nazwę Port Lotniczy Wrocław, a w Poznaniu: Port Lotniczy Rzeszów. Swego czasu Zarząd Portu Lotniczego wypowiedział się, iż nazwa Świdnik jest jakby wstydliwa. Ja się wstydzę, jak "pracuje" i ile zarabia ten Zarząd.
0
ciekawska napisał:
Dlaczego w mieście Świdnik lotnisko będzie nosiło nazwę: Portu Lotniczy Lublin ?. W takim razie w Gdańsku lotnisko powinno nosić nazwę Port Lotniczy Wrocław, a w Poznaniu: Port Lotniczy Rzeszów. Swego czasu Zarząd Portu Lotniczego wypowiedział się, iż nazwa Świdnik jest jakby wstydliwa. Ja się wstydzę, jak "pracuje" i ile zarabia ten Zarząd.
Bo Świdnik to osiedle lublina
0
ciekawska napisał:
Jasne. Na wakacje do Grecji polecisz samolotem do Spaty, do pracy we Francji wylądujesz w Roissy, a na narty zapraszam do Schwechat. Rozumiemy coś?
0
ciekawska napisał:
Dlatego że jest to Port Lotniczy Lublin ,umiejscowiony w Świdniku.Świdnik należy do zespołu miejskiego Lublin.Katowickie lotnisko równierz nie znajduje się w Katowicach tylko w Pyrzycach.Niektóre lotniska są położone dwadzieścia kilometrów od miast których nazwy noszą.
0
Lubelak napisał:
Dlatego że jest to Port Lotniczy Lublin ,umiejscowiony w Świdniku.Świdnik należy do zespołu miejskiego Lublin.Katowickie lotnisko równierz nie znajduje się w Katowicach tylko w Pyrzycach.Niektóre lotniska są położone dwadzieścia kilometrów od miast których nazwy noszą.
Raczej Katowice-Pyrzowice, podobnie jak Kraków-Balice, Poznań-Ławica, czy Szczecin-Goleniów. Można byłoby oczywiście ten nasz port lotniczy nazwać po prostu "Lublin-Świdnik", ale zdaje się, że "Świdnik" obcokrajowcom trudno byłoby wymówić. Z drugiej strony miasto Świdnik budowy lotniska przecież nie współfinansuje.
0
jam ci to napisał:
Do Lwowa, Kijowa i Moskwy, tam jest zaj****cie ;D
To zawsze kwestia ceny.Bedzie tanio, beda pasazerowie nawet do Szczecina czy Wrocławia. Ale to chyba marzenia. Do Lwowa pociągiem cieżko sie dostać, lepiej autobusem.
0
Gdy powstanie lotnisko to Lublin będzie dzielnicą Świdnika.... Jak możesz tak mówić że to dzielnica lublina...
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: