Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z PZL-Świdnik na pas startowy nowego lotniska

Utworzony przez emigrant z zachodniej Po, 28 lutego 2012 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Bardzo dobra wiadomość dla fabryki WSK Świdnik jak i regionu .Lotnisko Lublin powinien mieć na pocżątek małe Cargo ,tak aby Helikopnery z fabryki WSK jak i inne produkty [żywność ekologiczną itd] mogły był wysyłane w Swiat a przynajmniej chociaż do Europy .Panowie decydęci prezesi lotniska Muszynski- ,w Poznaniu 2 lata temu londował duży samolot transportowy Rusłan,może warto pomyślec o powiekszeniu terenu lotniska i wzmocnić grunt na dłuższy pas [czytaj pas startowy ]Budować i myśleć o inwestycjach do przodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant z zachodniej Po napisał:
Bardzo dobra wiadomość dla fabryki WSK Świdnik jak i regionu .Lotnisko Lublin powinien mieć na pocżątek małe Cargo ,tak aby Helikopnery z fabryki WSK jak i inne produkty [żywność ekologiczną itd] mogły był wysyłane w Swiat a przynajmniej chociaż do Europy .Panowie decydęci prezesi lotniska Muszynski- ,w Poznaniu 2 lata temu londował duży samolot transportowy Rusłan,może warto pomyślec o powiekszeniu terenu lotniska i wzmocnić grunt na dłuższy pas [czytaj pas startowy ]Budować i myśleć o inwestycjach do przodu .
JESOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant z zachodniej Po napisał:
Bardzo dobra wiadomość dla fabryki WSK Świdnik jak i regionu .Lotnisko Lublin powinien mieć na pocżątek małe Cargo ,tak aby Helikopnery z fabryki WSK jak i inne produkty [żywność ekologiczną itd] mogły był wysyłane w Swiat a przynajmniej chociaż do Europy .Panowie decydęci prezesi lotniska Muszynski- ,w Poznaniu 2 lata temu londował duży samolot transportowy Rusłan,może warto pomyślec o powiekszeniu terenu lotniska i wzmocnić grunt na dłuższy pas [czytaj pas startowy ]Budować i myśleć o inwestycjach do przodu .
weź coś na wstrzymanie lepiej ! pisałem już jaka jest skala przewozów cargo w Polsce. dane za 2010 r.; przewóz rocznie; Rzeszów - 465 ton Bydgoszcz - 413 ton Szczecin - 728 ton Wrocław - 878 ton ROCZNIE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna wiadomość dla zagranicznego koncernu,tylko co mnie to obchodzi?Ja chcę wiedzieć gdzie i czy w ogóle polecę z tego lotniska!Modlin już dawno ma siatke połączeń,a lotnisko otwierają w podobnym czasie co Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
Modlin już dawno ma siatke połączeń,a lotnisko otwierają w podobnym czasie co Lublin.
Port Lotniczy Modlin (40 km na północ od centrum Warszawy) startuje z lotami 16-18 lipca tego roku. Tam przenoszą się dwie największe tanie linie lotnicze : RYANAIR i WIZZ AIR. Oczywiście siatka połączeń jest już ustalona. Port Lotniczy Lublin "podobno" ma być gotowy w trzecim kwartale tego roku. Jakie tanie linie lotnicze zawitają do nas tego nikt nie wie. Jeśli żadne to GAME OVER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki internauto joan za wyjaśnienie poszczególnych lotnisk ale od czegość należy zacząć czyli nie od razu zbudowali Lublin czy Kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant z zachodniej Po napisał:
Dzięki internauto joan za wyjaśnienie poszczególnych lotnisk ale od czegość należy zacząć czyli nie od razu zbudowali Lublin czy Kraków
no tak, ale te lotniska działają od 20 i więcej lat i nie wiem czy zauważyłeś , że są to nadal ilości towarów nikłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...