Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkaniec napisał:
A z takiego że bez lotniska Lubelszczyzna jest omijana szerokim łukiem przez wszystkich ważniejszych inwestorów. Żaden szanujący się biznesmen nie będzie jechał samochodem do swej firmy, tacy latają samolotami. Dalej turystyka, gro turystów teraz lata samolotami, jest to coraz tańsze, mając lotnisko z prawdziwego zdarzenia można bez obaw ściągać tu liczne wycieczki (które nie muszą jechać wiele godzin z Wawy czy Rzeszowa) i pokazywać nasz piękny region. Ponadto to jest klucz do rozwoju regionu bo nie tylko przewozi się ludzi jest jeszcze cargo. Cała logistyka dla przedsiębiorców staje się o wiele prostsza. Bo dostarczyć coś samolotem do Lublina a potem rozwieść po województwie jest o wiele bardziej efektywne niż wlec po całej Polsce. Ponadto skorzystają na tym firmy lubelskie bo będą wykonawcami usług dla przybyłych ludzi i towarów drogą powietrzną. Więc nadal podtrzymuje że całe województwo na tym skorzysta. Pozdrawiam.
Popieram odpowiedź kolegi. Ponadto chętnie przejmę dom od tej pani - jestem fanem lotnictwa. Ponadto ta pani sama wydała na siebie wyrok - a mogła dostać 300 tysi odszkodowanka, wpłaciłaby na konto i kasa by na nia pracowała. Ale jak ktoś nie wie czego chce, to teraz ma, co ma. I w tym konkretnym przypadku - budowa lotniska dla Lubelszczyny - uważam, że postąpiono dobrze. Ja bym się bardziej obawiał nowelizacji ustawy o górnictwie i gazownictwie, która obowiązywała będzie od 1 stycznia 2012. Chodzi o gaz łupkowy konkretnie - tutaj to będzie lament i płacz jak będa wywłaszczać całe wioski bez zapłaty złotówki odszkodowania. Radzę sie tym zainteresować kilka linków do obejrzenia: http://www.youtube.com/watch?v=3DhUqCf3FYM http://www.youtube.com/radiobezcenzury?gl=PL&hl=pl#p/f/4/RvwEGLrATAk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/radiobezcenzury?gl=PL&hl=pl#p/f/4/RvwEGLrATAk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@marek,antypasożyt i inni ,,obrońcy" pani Krystyny - Ale jak lotnisko już będzie, to bardzo wygodnie będzie wsadzić tyłek do samolotu i polecieć na wakacje,hm? Pewnie, blokujmy lotniska, autostrady, a może tez i prąd, wodę itp (bo przecież linie czy rury tez przez czyjeś działki przechodzą) i inne inwestycje przez uparte jednostki jak pani Krystyna. Na pewno będzie nam wszystkim wtedy lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Popieram odpowiedź kolegi. Ponadto chętnie przejmę dom od tej pani - jestem fanem lotnictwa. Ponadto ta pani sama wydała na siebie wyrok - a mogła dostać 300 tysi odszkodowanka, wpłaciłaby na konto i kasa by na nia pracowała. Ale jak ktoś nie wie czego chce, to teraz ma, co ma. I w tym konkretnym przypadku - budowa lotniska dla Lubelszczyny - uważam, że postąpiono dobrze. Ja bym się bardziej obawiał nowelizacji ustawy o górnictwie i gazownictwie, która obowiązywała będzie od 1 stycznia 2012. Chodzi o gaz łupkowy konkretnie - tutaj to będzie lament i płacz jak będa wywłaszczać całe wioski bez zapłaty złotówki odszkodowania. Radzę sie tym zainteresować kilka linków do obejrzenia: http://www.youtube.com/watch?v=3DhUqCf3FYM http://www.youtube.com/radiobezcenzury?gl=PL&hl=pl#p/f/4/RvwEGLrATAk
Akurat podałeś najgorszy z mozliwych link na temat gazu łupkowego. Nie chciało sie posłuchac argumentów w innym materiale? Chyba sie nie chcialo, bo to przeciez ponad 50 minut trzeba słuchac no i jeszcze zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
z jakiego powodu najważniejszą dla całego województwa ? dla kilkudziesięciu tysięcy latających osób - na pewno. i tyle
A to, że gospodarka ruszy przez lepsze połączenie Lubelszczyzny ze światem to się nie liczy? To,ze pojawią sie wreszcie inwestorzy i dadzą pracę choćby tobie? To dla ciebie ,,tylko" latające osoby tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ita napisał:
@marek,antypasożyt i inni ,,obrońcy" pani Krystyny - Ale jak lotnisko już będzie, to bardzo wygodnie będzie wsadzić tyłek do samolotu i polecieć na wakacje,hm? Pewnie, blokujmy lotniska, autostrady, a może tez i prąd, wodę itp (bo przecież linie czy rury tez przez czyjeś działki przechodzą) i inne inwestycje przez uparte jednostki jak pani Krystyna. Na pewno będzie nam wszystkim wtedy lepiej.
Szczerze mówiąc, to mam gdzies czy Bedzie Ci lepiej. O to zadbaj sam, a nie żeruj na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś z tu piszacych znał całą sprawę nie pisąłby takich bzdurnych komentarzy. Kochane media szczują tekstami w stylu nie chce ujawnić ile pieniędzy zaproponowano sugerując iż Pani była pazerna. Dodam że zaproponowano nie równa się wypłacono. Z tego co wiem 2 osoby tylko dostały pieniądze inni maja tylko na papierze. Pani Krystynie podzielono działkę po przekątnej robiąc trójkąt z podwórka, reszta nikogo nie obchodzi, że dom będzie stał przy ogrodzeniu lotniska. Pozbawiono ją nawet drogi dojazdowej i nikt się nie przejmuje jej 80-cio kilku letnim wiekiem. Lubelskie media są nieobiektywne. A szczucie i sugerowanie pazerności ,że sprawa tyczy się pieniędzy jest zwykłym chamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dom zabezpieczony 2 metrowym murem, do tego 2 amstafy i monitoring z ochroną byle urzędas by nie wszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy przez oglądanie tych seriali w plastusiowej telewizji całkowicie postradaliście rozumy i za nic macie prawo do własności. Przecież takie specustawy były już ćwiczone po wojnie. I co z tego wyszło, Polakom dostało się po kulach a żydki mają cały czas prawo do restytucji (prostytucji?) odszkodowań i to minimum 2 razy za jeden akt własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie czy wy przez oglądanie tych seriali w plastusiowej telewizji całkowicie postradaliście rozumy i za nic macie prawo do własności. Przecież takie specustawy były już ćwiczone po wojnie. I co z tego wyszło, Polakom dostało się po kulach a żydki mają cały czas prawo do restytucji (prostytucji?) odszkodowań i to minimum 2 razy za jeden akt własności.
czego Ty się spodziewasz jeszcze po tym narodzie? Może jak głód zajrzy im do d...py to zaczna myśleć. Póki mają co jeszcze do gara włożyć to reszta ich nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
czego Ty się spodziewasz jeszcze po tym narodzie? Może jak głód zajrzy im do d...py to zaczna myśleć. Póki mają co jeszcze do gara włożyć to reszta ich nie obchodzi.
Cytuj sam siebie - ,,Mam gdzieś że będzie ci lepiej" - przeczysz sam sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ita napisał:
Cytuj sam siebie - ,,Mam gdzieś że będzie ci lepiej" - przeczysz sam sobie.
Miłośnik mądrości się znalazł, czyli filozof, mniemam, że to akurat wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobili, a teraz niech nie płacze bo miała dość czasu na wyniesienie się z gospodarstwa, nie wspominając już o tym, że miała proponowane GRUBO ponad wartość majątku pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co lotnisko w takiej pipiduwie? W Białej Podlaskiej jest gotowe i nie trzeba budować i okradać ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sprawa. Proponuje zaprosić telewizje i wszystko nagłośnić bardziej. Czy to wszystko aby nie przez własną głupote?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Akurat podałeś najgorszy z mozliwych link na temat gazu łupkowego. Nie chciało sie posłuchac argumentów w innym materiale? Chyba sie nie chcialo, bo to przeciez ponad 50 minut trzeba słuchac no i jeszcze zrozumieć.
ja doskonale rozumiem temat, ale ty najwyraźniej masz problem ze sprawnym poruszaniem się po forum. jakbys nie zauważył, to niżej podałem tez kolejny link, dogłębniej wyjaśniający temat - ale jak ktoś jest leniwy, to ja już nic na to nie poradzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ita napisał:
A to, że gospodarka ruszy przez lepsze połączenie Lubelszczyzny ze światem to się nie liczy? To,ze pojawią sie wreszcie inwestorzy i dadzą pracę choćby tobie? To dla ciebie ,,tylko" latające osoby tak?
"O mnie się nie martw o mnie się nie martw ja sobie radę dam"-mówią słowa piosenki. Ciekawy jestem co byś powiedział jakbyś żył z gospodarstwa a to ci okrojono,ogrodzono ze wszyskich stron a tuż za ogrodzeniem fruwały ptaszki o wadze 120 ton?. Ma kobieta rację,że chce zbyć lotnisku całość i wynieść się z miejsca,które w takim stanie jest dla niej całkowicie nieprzydatne. Specustawa -co to takiego ? Jest to doskonałe narzędzie aby bezduszna banda urzędasów mogła przewrócić takiemu człowiekowi jak ta kobieta cały świat do góry nogami.Walczyliśmy o Polskę demokratyczną, o taką gdzie w poszanowaniu może żyć ten co lubi latać samolotami jak i ten który woli rower, ten który chce słuchać Radia Maryja jak i ten który woli TVN, ten który w dniu 11.listpada wychodzi na ulicę z Biało-Czerwoną jek i ten z tęczową. Za pomocą specustaw ten świat zburzono bo nie rządzi tu prawo a jedynie mody i kolesiowskie przywileje...dzieje się tak,że człowiek który staje w szranki z pieniądzem z góry skazany jest na porażkę-jak w tym przypadku.Zastanawiam się ,jakie mamy prawo wytykać sposoby rządzenia tym w Rosji czy na Białorusi skoro to samo mamy w Polsce tylko trochę poubierane w wykwintniejsze szaty ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krystyna ma za swoje nie powinna teraz dostać ani złotówki !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To państwo tak szanuje swoich obywateli jak carat podczas zaborów koniec i kropka. A warchoły w sejmie dbają o swoje koryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
ja doskonale rozumiem temat, ale ty najwyraźniej masz problem ze sprawnym poruszaniem się po forum. jakbys nie zauważył, to niżej podałem tez kolejny link, dogłębniej wyjaśniający temat - ale jak ktoś jest leniwy, to ja już nic na to nie poradzę
Wyobraź sobie, ze jestem tak leniwa, ze nie chcialo mi się prostowac wypowiedzi co do drugiego linku. Abstrahujac od tego, ze ten niżej powinien byc tam, gdzie ten wyżej. Co do zrozumienia tematu to mnie nie przekonałeś, bo rozumiesz łupki a nie rozumiesz specustawy lotniskowej, a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...