Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie muralu w Trawnikach

Utworzony przez zniesmaczony..., 12 września 2013 o 11:16 Powrót do artykułu
Formulka typu "grozi mu" jest naprawde irytujaca. Powtarzana przy kazdej okazji, a najczesciej nie znaczy nic. Grozi mu, juz sie powtarzam, gowno! Przepraszam za kolokwializm, ale tak wlasnie jest. Gdyby nasze sady naprawde zaczely wyrokowac zgodnie z litera prawa i zaczynaly od "najwyzszej polki", to moj szacynek do wymiaru sprawiedliwosci bylby zupelnie inny. Gdzies nalezy postawic kres bezmyslnosci i chamstwu. Taki bezmozgowiec niszczy nasze wspolne dobro, a sady stosuja smieszne zawiasy....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na szubienicy jest namalowana gwiazda 5-cio ramienna a nie 6-cio!!!
0
Formulka typu "grozi mu" jest naprawde irytujaca. Powtarzana przy kazdej okazji, a najczesciej nie znaczy nic. Grozi mu, juz sie powtarzam, gowno! Przepraszam za kolokwializm, ale tak wlasnie jest. Gdyby nasze sady naprawde zaczely wyrokowac zgodnie z litera prawa i zaczynaly od "najwyzszej polki", to moj szacynek do wymiaru sprawiedliwosci bylby zupelnie inny. Gdzies nalezy postawic kres bezmyslnosci i chamstwu. Taki bezmozgowiec niszczy nasze wspolne dobro, a sady stosuja smieszne zawiasy....
To jest KPINA z polskiego prawa,tusk musi odejść !!!
0
Szacun dla sprawcy. Ja też jestem za usunięciem reklam z naszych ulic.
0
polecam mój komentarz na Forum: WAM0
0
No i co nie mówiłem ! okazało się że PEKAES,czysta i jawna prowokacja.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: