Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ze Świdnika do Lublina nową trasą

Utworzony przez abc, 23 lipca 2008 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Prawidłowy link do rozkładu: http://www.automarko.pl/storage/fck/Image/...IMPIJCZYKOW.doc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa linia olimpijczyków bardzo mi pasuje w dojazdach do pracy i z pracy. Na pewno będę nią jezdzic a dużym jej plusem jest to, że kursuje również w sobotę i jest tyle samo kursów co na tygodniu. Kierowcy są bardzo mili i każdej osobie na spokojnie tłumaczą trasę nowej linii. jestem bardzo zadowolona, gratuluje pomysłu oraz polecam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak szkoda że "ludzie z miasta" (chodzi mi o pozostałą część miasta) najbliższy przystanek mają... w połowie drogi do cmentarza... (czyt. Stokrotka, czy koscioł). Fajna trasa to fakt, ale jak ja mieszkam kolo szpitala, to jak niby mam nią jezdzic? polowe trasy z buta ? bez sensu... DO MODYFIKACJI (np. z Armii Krajowej gdzies jakos do placu chociaz, no cos pokombinowac, aby stała sie ta linia dostepna dla wszystkich- mysle ze sie oplaci) pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej drogę naprawią na wylotówce do Lublina. Tam można powozie zgubić do jasnej anielci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta podlubelska wiocha albo wymrze albo litościwie ktoś ją podłączy do Lublina. Najważniejszą sprawą poruszoną w artykule jest oczywiście CMENTARZ. Świdnicki cmentarz jest "ośrodkiem życia". Geriatrzy z Rady Miejskiej a to kierują kasę na jego oświetlenie, a to priorytetowo robią doń drogę, a to namawiają busiarzy do dowozu tam miejscowych staruszków. Prędzej czy później wszyscy się znajdziemy na cmentarzach, ale w Świdniku miejsce to ma wyjątkowe znaczenie. Zarówno Burmistrz, jak i Rada Miejska zajmują się głównie starcami. Widać to nawet po godzinach jazdy busika: żaden dwudziestolatek nie pojedzie do Lublina na dyskotekę anie nie wróci stamtąd po 22.00. Świdnik zamykany jest na kłódkę wieczorem, bo staruszkowie i tak śpią, więc po co im wieczorna i nocna komunikacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydat na staruszka napisał:
Ta podlubelska wiocha albo wymrze albo litościwie ktoś ją podłączy do Lublina. Najważniejszą sprawą poruszoną w artykule jest oczywiście CMENTARZ. Świdnicki cmentarz jest "ośrodkiem życia". Geriatrzy z Rady Miejskiej a to kierują kasę na jego oświetlenie, a to priorytetowo robią doń drogę, a to namawiają busiarzy do dowozu tam miejscowych staruszków. Prędzej czy później wszyscy się znajdziemy na cmentarzach, ale w Świdniku miejsce to ma wyjątkowe znaczenie. Zarówno Burmistrz, jak i Rada Miejska zajmują się głównie starcami. Widać to nawet po godzinach jazdy busika: żaden dwudziestolatek nie pojedzie do Lublina na dyskotekę anie nie wróci stamtąd po 22.00. Świdnik zamykany jest na kłódkę wieczorem, bo staruszkowie i tak śpią, więc po co im wieczorna i nocna komunikacja?
spróbuj pojeździć komunikacją miejską w lublinie po 23.00 , taka meropolia jak lublin najwyraźniej nie potrzebuje komunikacji w nocy bo tam też same staruszki, które śpią wieczorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robus napisał:
spróbuj pojeździć komunikacją miejską w lublinie po 23.00 , taka meropolia jak lublin najwyraźniej nie potrzebuje komunikacji w nocy bo tam też same staruszki, które śpią wieczorem
Jeśli juz piszesz o Świdniku -wiocha, to uzywajac tej samej terminologii Lublin to też wiocha. W Lublinie urodziłem się i pracuję, ale jak ktos do tego miasta przyjedzie to widzi poza scisłym centrum( km na km) brud, dziurawe ulice i walące się kamienice -zaścianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Link podany nie otwiera się. Brakuje mi w tekście podania ulic, którymi jeździ autobus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe zaglądnęłam wcześniej na forum /wyżej/ a okazuje się, że jest podany prawidłowy link no i są podane ulice:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWIDNIK TO JEST ANNOPOL -SKUPISKO ZYDOW I HAMBURGEROW[HAMY I BURKI]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna to żydnik śmigający w gumowcach po wsi to wsumie wies.Pały gówniarzy tłuką bo tyle sa wstanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...