Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro nie są powiązane-to oznacza, że złodziei jest w Świdniku dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z alarmem,dlaczego nie zadziałał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak: Policja ugania się za śladowymi ilościami trawki i łupi drobnych pijaczków za picie wina w krzakach. Za łapanie złodziejstwa nikt się nie bierze. Cały czas coś kradną, a po miesiącu przychodzi pismo od wielmożnej policji, że sprawę umorzono bo nie wykryto sprawców. Tyle w temacie kur.w.a ma.ć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziś nawet nie chciało się zabezpieczyć monitoringu,który jest obok na wszystkich budynkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam obok jest siedziba straży tak zwanej miejskiej i co ,strach nie pozwala.Panie janku pan sie nie boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś był film z Arnoldem Schwarzenegerem w roli głównej pt "Gliniarz w przedszkolu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopakom zatęskniło się do przedszkola... taki sentyment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że Policji nie chce się pracować. Wolą kogoś spisać za "piwko" lub za przejście w niedozwolonym miejscu niż poważnie zająć się pracą. Przykład: Kiedyś na parkingu ktoś uszkodził mój samochód a sprawca odjechał. Zapewne jakiś anonimowy sąsiad zostawił mi dane za wycieraczką tj. nr rejestracyjny, marka samochodu itd. Na Policji straciłem 2 razy po 1h na papierki po czym dostałem pismo, że sprawa została umorzona z powodu nie namierzenia sprawcy. Wkurzyłem się i przy pomocy internetu i telefonu do firmy ubezpieczeniowej namierzyłem sprawcę, sprawę zgłosiłem do rzeczoznawcy i po 2 tygodniach miałem pieniądze na koncie.. - jaki wniosek?? POLICJI SIĘ NIE CHCE RUSZYĆ DUP* lub sprawcą był kolega Policjant np. na emeryturze.   PS. Jeżeli Panowie Policjanci przeanalizujecie dokumenty to z pewnością znajdziecie moje personalia:) Powodzenia i pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...