Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za jednego dwie: dobra zmiana, tanie państwo, zaje...biście.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ach ta Ola, czy jeszcze panna?
0
Za jednego 2 w dodatku jedna jeszcze studiów nie skończyła i wskakuje na taki etat...staż pracy też bez szału.
0
Dlaczego na bezpłatnym urlopie? Gdzie się podziały standardy PIS tak głośno wygłaszane przed wyborami?
0
na czas studiow oczywiscie urlop na uczelni
0
Ręce opadają
0
Ni i tutaj w pełni widać aspekt ekonomiczny i oszczędności w prowadzeniu polityki kadrowej przez Pana Starostę w mgnieniu oka z jednego etatu zrobił dwa !! Brawo !
0
Piękne kobiety!
0
Czy urząd takiego niewielkiego miasta potrzebuje rzecznika prasowego?
0
Guest (28 grudnia 2015 o godzinie 10:52) Pan Burmistrz a nie Pan Starosta dla wyjaśnienia...
0
k....m..c ja skończyłem studia prawo (co prawda zaocznie) i od 4 lat z....dalam fizycznie w Biedronce i żadnej innej pracy znaleźć nie mogę. A konkursy? Człowieku zapomnij...
0
Ta Dyjak ma coś wspólnego z Markiem Dyjakiem ze Świdnika?
0
Chętnie bym je spotkał na plaży w Hiszpanii. ciekawe jakby się opalały w kostiumie czy bez....
0
Bo ona związana jest poglądowo z rządzącą partią! Proste?!
0
zmarszczyłem swojego tralala patrząc w oczy tej młodej
0
Czy urząd takiego niewielkiego miasta potrzebuje rzecznika prasowego?
audytora też ?
0
Rzecznik niekoniecznie musi być za to audytor obowiązek przy budżetach powyżej 40 mln a przy 100 mln na etacie nawet nic nie poradzisz
0
To już ostatnie podrygi Jeka. Idzie młodość do tego miasta, ale on o tym jeszcze nie wie. 
0
Poproszę o więcej zdjęć Ewy piękna milf.
0
A czy nie jest istotne, że nowa pani sekretarz to córka pisowskiego aparatczyka Kubińca? Wszystko zostaje w rodzinie, tak jest w Świdniku od lat i to w każdej miejskiej instytucji. A ciemny lud nadal na to pisostwo głosuje...
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: