Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleźli zwłoki Tomka (wideo)

Utworzony przez lollo, 5 marca 2008 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Szkoda chlopaczyny... (( Wspolczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to samobójca to go nie szkoda śmieć który nie doceniał życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak możesz mówić nie znałeś go. Ja znałem chłopaka od małego i wiem jaki on jest. Szkoda go i nie mozesz tak mówić o nim. To takich jak ty nie szkoda śmieszny jesteś ppczuby. I zastanów sie zanim coś napiszesz .Szkoda mi jego brata Pawła chodziłem z nim do klasy, jego mamy bo bardzo miła osoba, taty i całej reszty rodziny. Nie oczerniajcie chłopaka jak go nie znacie. Dobrze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-- http://www.swidnik.pl - Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-- Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppczuby sam jestes śmieć. Jak byś znał tego chłopaka nie powiedzialbyś o nim złego słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też go znałem i nie mogę w to uwierzyć. ale w tym technikum to już trzeci przypadek samobójstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze współczuję całej Jego rodzinie i bliskim . Wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego. Ja osobiście przezyłam to 31 grudnia 2007 r. kiedy to w nieznanych okolicznościach zginął mój 21-letni siostrzeniec.Jeszcze raz łączę się z rodziną w bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia z powodu tak tragicznej wiadomości. Wszyscy byliśmy pewni do samego końca ze Tomek odnajdzie się cały i zdrowy... Cóż mogę dodac... w takiej chwili to najlepiej nic nie mówić, bo nawet najszczersze wyznanie nie pomoże juz w niczym. Jeszcze raz najserdeczniejsze wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i znajomych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppczuby napisał:
jak to samobójca to go nie szkoda śmieć który nie doceniał życia
słuchaj nie masz widocznie pojęcia o życiu i co najważniejsze o jego przeciwnościach .... problem polega na tym, że młodzi ludzie działają zbyt impulsywnie, mają ograniczone przez własne idee pole patrzenia na wszystko z dystansu.... nie potepiaj kogoś o kim wiedziałeś tylko tyle jak ma na imię nie wiesz co przeżywał i co popchnęło go do tak drastycznego kroku.... i jeszcze jedno zastanów się przede wszystkim nad epitetami kierowanymi do drugiego człowieka -"śmieć " - jeśli nie masz dzieci to być może będziesz je miał - nie życzę ci żeby te słowa wróciły kiedyś do ciebie lub twojego dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziś nie możemy uwierzyć w to co się stało. Jeszcze kilka dni temu się widzieliśmy... Energiczny, uśmiechnięty chłopak, jedyny w swoim rodzaju. Tak bardzo chciałbym żeby ktoś powiedział że to żart i Iło stanie przed nami i zacznie się śmiać w specyficzny dla niego sposób. W naszej pamięci pozostanie na zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppczuby napisał:
jak to samobójca to go nie szkoda śmieć który nie doceniał życia
koleś ku..a , nie wiesz co to był za chłopak więc nie gadaj tak o nim bo dla tego chłopaka naprawde szacunek bo był naprawde zajebistym kolegą i w mojej pamięci zostanie na zawsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego...?? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nawet nie wiesz jak nam Cie brakuje. [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałam go... Ale to co się wydarzyło wstrząsnęło mną tak bardzo, że każde słowa w tej sytuacji wydają się mi małe i głupie... Nic już nie pomogą. Rozum tego nie jest w stanie pojąć. Serce nie jest w stanie ogarnąć. Żal ściska... Całe życie było przed nim... i pomyślec że czasem szczera rozmowa jest w stanie pomóc i odwieść kogoś ... a zreszta... to juz wszystko mało ważne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Tomek...? Taki wesoły pełen życia, zawze uśmiechnięty...eh....a obiecałeś,że jeszcze będziemy się bawić na wspólnej imprezce...rh.....;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro o godz 14 pożegnamy go po raz ostatni... Jak ciężko to dociera że ostatni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalem go tylko z widzenia... bylem na pogrzebie... to straszne... Niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...