Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy dwóch kandydatów do fotela burmistrza Świdnika

Utworzony przez gazela, 17 września 2010 r. o 19:03 Powrót do artykułu
Tylko Osina! Caly Swidnik powinien wreszcie pogonic Jaksona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!!! Niech Pan dyrektor lepiej zajmie się wagą tornistrów, bo dzieci już mają krzywe kręgosłupy tyle książek każe im nosić. Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! A może jeszcze wybudujmy boisko na placu Bolka i Lolka? Bo każda szkoła będzie miała orliki ( i dobrze) ale to niektórym mało, bo przecież w Świdniku mamy apetyt na ekstraklasę i w siatkę i w nóżkę...... A nowych placy zabaw dla dzieci oj coś dawno nie wybudowali!!!!! Cześć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciała, żeby Burmistrz Jakson już odpuścił sobie, bo co miał zrobić, to już w trzech kadencjach zrobił. Teraz, 5 min przed wyborami, wstrzymane na lata inwestycje ruszył, żeby ładniej to gospodarzenie jego wyglądało w oczach ludzkich. I dochodzi "na prędce" do sytuacji, kiedy ulica jest wyżej poziomem od posesji ludzkich przy niej położonych . A... i Sobonia jest za dużo.... zdecydowanie za dużo i za wszędzie.... brrrr Co ma dyrektor gimnazjum do ciężkości plecaków i toreb uczniów - tornistry to raczej podstawówka, nie? To raczej sprawa MEN i nauczycieli uczących, którzy nie umieją poprowadzić lekcji inaczej niż w oparciu o podręcznik i ćwiczenia i zeszyt. Pozdrawiam wszystkich kandydatów, głosować będę na Białowąsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę ze Kuba dogada się z Waldkiem, obydwaj mówią otwarcie o sprawach miasta,popieram opinię o wariacji na temat jesli chodzi o inwestycje nawarstwione przed wyborami, jedna wielka ściema pana asa, jak go nazywają urzednicy, nawet jasnie urzedujacy bez niego nie podejmuje decyzji( w tks pokazali jak wyłącza jaksonowi mikrofon i sam zabiera głos- kpiny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson ma doświadczenie, jest normalny, w przeciwieństwie do narcyzów Osiny i Białowąsa.Sobonia jest za dużo, ale kto zna realia urzędowe wie, że to Jakson pociąga za sznurki. Mikrofonu w TKŚ nie można wyłączyć, przypięty jest do kołnierza rozmówcy.Mówienie o rozbujaniu inwestycji przed wyborami świadczy o całkowitej nieznajomości procedur budżetowych przez wypowiadających się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadka Białowąsa o przewidywaniu dot. wykupu obiektów sportowych dyskredytuje go jako kandydata na burmistrza: "pieniądze, pieniądze,pieniądze głupku", niech poczyta trochę budżet Świdnika.A podczepianie się pod lotnisko też nie świadczy o nim dobrze,gdyby nie upór i determinacja Jaksona gówno byłoby a nie lotnisko w Świdniku. Z drugiej strony ja nie słyszałem,żeby Jakson wypowiadał się publicznie o "gospodarności" Pana Białowąsa jako dyrektora szkoły, a skądinąd wiem, że wiele razy ratował szkołę przed skutkami decyzji finansowych Białowąsa, dodając dodatkowe środki poza planem finansowym. Nieładnie Panie Białowąs!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Jakson utopil sie w basenie .... Ten basen bedzie gwozdziem do trumny. No coz budowniczy chodnikow (to niestety jedyne osiagniecie) doczekal sie konca swojego panowania. Miasto w ktorym zaparkowanie samochodu graniczy z cudem(ul. Slowackiego, Okulickiego itp.)gdzie kompletnie nic sie nie dzieje na rynku nowych powaznych inwestycji ... ma juz dosyc stagnacji i ekonomicznej zapasci. Zegnamy pana Jaksona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedząc ile jest emerytów i rencistów można mniej więcej oszacować liczbę oddanych na Jaksona głosów, także wynik wyborów niestety łatwo przewidzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O
adampol napisał:
Wiedząc ile jest emerytów i rencistów można mniej więcej oszacować liczbę oddanych na Jaksona głosów, także wynik wyborów niestety łatwo przewidzieć...
Przestrzegam przed gadaniem dla gadania, ja jestem radnym z PO,będę glosował jak partia każe, ale nie bujam w obłokach, w poprzednich wyborach proporcjonalnie oczywiście do liczby całkowitej głosów na Jaksona tyle samo w proporcjach młodych głosowało na niego, co na innych kandydatów. Wypowiadający się na podobnych forach nie mają nawet 1% wiedzy o realiach samorządowych, budowa wspomnianych powyżej chodników to niewielki procent tego co robi rada miasta i Jakson, czy nie można tego robić lepiej to już inna sprawa, ale nie ocenią tego dyletanci i ich powierzchowne oceny. Jest dziesiątki dziedzin, w które trzeba ładować kasę, zadania własne i zlecone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współpracuję z p. Białowąsem od lat. Z p. Jaksonem też. Niestety więcej racji muszę przyznać temu pierwszemu. Nie przypominam sobie, żeby p. Jakson musiał ratować dyrektora za niegospodarność. Może jakieśkonkrety? natomiast proszę mi napisać co stało się z Gimnazjum nr 2 tak reklamowanym swego czasu w mieście.Tam chyba poszło troszkę funduszy na remonty,na imprezę nadania imienia - ach, co to byłaza impreza, a jaka szumna? Czy to jest gospodarność? Na windę szkolną Białowąs stara się chyba drugi rok - efektów nie widać. Przecież to powinien być standard w każdej placówce publicznej, a nie wymysł. Dzieci na tym cierpią, szczególnie te, które tej windy potrzebują. Gimnazjum nr 3 jest szkołą sukcesu wg MEN. Czy ktoś w Świdniku o tym wie? Czy wyniki olimpiad szkolnych, wyników egzaminu są nagłaśniane? Nie, bo generalnie Białowąs i jego wszelka działalność jest skutecznie wyciszana. I to mam wrażenie, ze nie tyle przez samego p. Jaksona, co jego najbliższe otoczenie, czyli Sobonia i in. Niestety to on za sznurki pociąga i czas to ukrócić. Co do lotniska, to żadnych wysiłków p. Jakson jako Burmistrz nie poczynił, co więcej p. Soboń, kiedy Białowąs lobbował za lotniskiem w całym województwie i organizował konferencje i debaty z mieszkańcami, samorządowcami i ekologami, Soboń w TKŚ wypowiadał się pogardliwie tej działalności twierdził, że realia są takie, że lotniska nie będzie w Świdniku. Zresztą na stronie Stowarzyszenia Lotnisko w Świdniku można prześledzić całą masę działań na rzecz lotniska. O podczepianiu się do lotniska nie może być zatem mowy. Natomiast p. Soboń teraz chętnie się przyczepił do sukcesu inwestycji i pobiera comiesięczną pensję jako Członek Rady Nadzorczej Portu Lotniczego z ramienia miasta Świdnik. Pan Soboń zresztą wszędzie swoja d... wciśnie tam, gdzie zwietrzy swoją korzyść. Całą tą sytuacją jestem już od lat zniesmaczona. Mnóstwo moich znajomych również, niestety elektorat rządzących jest stały i twardy i ciężko będzie wygrać wybory komu innemu niż Jakson. Mimo wszystko trzymam kciuki p. Białowąs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając napastliwość wypowiedzi w ataku na Białowąsa, który ośmielił się kandydować na burmistrza, wyczuwa się duży strach w szeregach bratcwa, przecież mamy wolny kraj, demokrację i nikt nie ma monopolu na władze i wiedzę panowie, a obrażając kogokolwiek, co macie w zwyczaju ( świadczy to o słabości i kompleksach) nie zjednuje się elektoratu.... więcej szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnik napisał:
A podczepianie się pod lotnisko też nie świadczy o nim dobrze,gdyby nie upór i determinacja Jaksona gówno byłoby a nie lotnisko w Świdniku. Z drugiej strony ja nie słyszałem,żeby Jakson wypowiadał się publicznie o "gospodarności" Pana Białowąsa jako dyrektora szkoły, a skądinąd wiem, że wiele razy ratował szkołę przed skutkami decyzji finansowych Białowąsa, dodając dodatkowe środki poza planem finansowym. Nieładnie Panie Białowąs!!
Fajnie tak się pośmiać z samego rana. Jakson w sprawie lotniska miał tyle do powiedzenia co ja w sprawie twojego poczęcia. Jak już - to jak napisała jedna z poprzedniczek - wszelkie działania promocyjne na rzecz lotniska trzeba w naszym mieście przypisać stowarzyszeniu Lotnisko w Świdniku, które - o ile się nie mylę - zostało założone właśnie przez Białowąsa. A co do obrażania to przypominam sobie sytuację sprzed 5 lat, kiedy to w jednej z gazet pojawiła się notatka na zamówienie p. Sobonia pt. "Nie głosuj na CZERWONYCH", w której to obraził wszystkich kandydatów komitetu Wspólna Sprawa. Cóż niektórzy mają klapki na oczach i nie wiedzą, że komuna skończyła się 20 lat temu. Ale znów trzeba obrazić kontrkandydatów, w końcu to już taka nasza tradycja - prawda panie Soboń? I choćby dla pozbycia się tego urzędniczka, aparatczyka Sobonia z urzędu nie zagłosuję na Jaksona. Inna sprawa, że chyba tylko wspólne wystawienie kandydata przez PO i lewice da szansę na zwycięstwo z Jaksonem. pozdrAVIAm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson wygrywa bo łączy ludzi, bo udało mu się pożenić dziesiątki swarliwych i kłótliwych środowisk o różnych opcjach politycznych,a wy tego nie jesteście w stanie zrobić.Dalej się dzielicie i kłócicie. Dlatego Jakson znowu wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
Fajnie tak się pośmiać z samego rana. Jakson w sprawie lotniska miał tyle do powiedzenia co ja w sprawie twojego poczęcia. Jak już - to jak napisała jedna z poprzedniczek - wszelkie działania promocyjne na rzecz lotniska trzeba w naszym mieście przypisać stowarzyszeniu Lotnisko w Świdniku, które - o ile się nie mylę - zostało założone właśnie przez Białowąsa. A co do obrażania to przypominam sobie sytuację sprzed 5 lat, kiedy to w jednej z gazet pojawiła się notatka na zamówienie p. Sobonia pt. "Nie głosuj na CZERWONYCH", w której to obraził wszystkich kandydatów komitetu Wspólna Sprawa. Cóż niektórzy mają klapki na oczach i nie wiedzą, że komuna skończyła się 20 lat temu. Ale znów trzeba obrazić kontrkandydatów, w końcu to już taka nasza tradycja - prawda panie Soboń? I choćby dla pozbycia się tego urzędniczka, aparatczyka Sobonia z urzędu nie zagłosuję na Jaksona. Inna sprawa, że chyba tylko wspólne wystawienie kandydata przez PO i lewice da szansę na zwycięstwo z Jaksonem. pozdrAVIAm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę faktów sprawa lotniska trwa od końca lat dziewięćdziesiątych,głoszenie, że się jest za budową lotniska w Świdniku samo w sobie jest pożyteczne,ale trwanie przy idei jego budowy przez Jaksona w czasie gdy się wszyscy z tej idei śmiali, załatwienie wielu milionów złotych środków zewnętrznych na jego budowę, przeznaczanie z kasy miasta następnych milionów,osobiste uczestnictwo w załatwianiu różnych zezwoleń i pozwoleń, konkretnych dokumentów- różni się trochę "od deklaracji bycia za" Pana Białowąsa.Oczywiście nie odbieram mu tej cegiełki wiem,że Jakson też pozytywnie się o tym wypowiada. Swoją drogą myślę, że przegracie bo nie macie umiaru w krytyce, a Jakson zawsze chwali wszystkich, w tym i opozycję za to jest robione dla Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś pisze, że to Jakson załatwił lotnisko to zupełnie nie zna realiów. ekipa Jaksona nigdy nie chciała tu lotniska. Jeszcze dwa lata temu Jakson i jego ludzie wypowiadali się w TKŚ, że lotniska w Świdniku nigdy nie będzie. I wyśmiewali Białowąsa, że stworzył stowarzyszenie by walczyć o lotnisko. Białowąs walczył o lotnisko od wielu, wielu lat gdy nikt jeszcze w nie nie wierzył. Wystarczy wejść na stronę lotniskowswidniku.pl by zobaczyć jak wiele działań podjął Białowąs. Niech ktoś wskaże jakieś realne zasługi Jaksona i jego ludzi w budowie lotniska. Takich nie ma. Nie ma co też krytykować Białowąsa jako dyrektora szkoły. Prowadzi najlepsze gimnazjum w Świdniku, a w województwie gimnazjum 3 czy 4. nikt nie ma takich sukcesów w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
did napisał:
Jeśli ktoś pisze, że to Jakson załatwił lotnisko to zupełnie nie zna realiów. ekipa Jaksona nigdy nie chciała tu lotniska. Jeszcze dwa lata temu Jakson i jego ludzie wypowiadali się w TKŚ, że lotniska w Świdniku nigdy nie będzie. I wyśmiewali Białowąsa, że stworzył stowarzyszenie by walczyć o lotnisko. Białowąs walczył o lotnisko od wielu, wielu lat gdy nikt jeszcze w nie nie wierzył. Wystarczy wejść na stronę lotniskowswidniku.pl by zobaczyć jak wiele działań podjął Białowąs. Niech ktoś wskaże jakieś realne zasługi Jaksona i jego ludzi w budowie lotniska. Takich nie ma. Nie ma co też krytykować Białowąsa jako dyrektora szkoły. Prowadzi najlepsze gimnazjum w Świdniku, a w województwie gimnazjum 3 czy 4. nikt nie ma takich sukcesów w Świdniku.
Panie Białowąs niech Pan przeczytaj ze zrozumieniem post wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie did to co Pan napisał na temat ekipy Jaksona i lotniska żywo przypomina komunikaty "Sowieckiej Prawdy" na temat wyzwolenia Polski 17 września, albo "Proces Kafki" bądź zwykłą schizofrenię.Tak trzymać dalej,a na pewno Jakson wygra wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry! Oj widać kto jest laik i tylko chce kogoś zdyskredytować. Najpierw inwestycja musi być wpisana do budżetu, potem powstaje projekt, następnie przetarg (jeden, czasami więcej) potem dopiero inwestycja rusza (chyba to jest prawidłowa kolejność). I niech ktoś nie pisze, że na hasło wybory nagle gmina (czyt. burmistrz) chce pokazać że coś jest robione. Hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...