Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znów przemoc w szkole. 7-latek ofiarą starszych kolegów

Utworzony przez dżejms bąnd, 15 grudnia 2012 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Skoro dyrektor uważa że jest on niewinny ,to po co daje mu naganę -się pytam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory ten który wieszał na wieszaku to już wiem .A ten drugi który oglądał zajście to kto????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wszyscy tacy madrzy i nikt sie imieniem i nazwiskiem nie podpisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten który wieszał to już wiem,ALE TEN DRUGI KTÓRY NIBY BYŁ TYLKO WIDZEM TO KTO??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo malo ludzi odważnych a internetowa spinka dla podbudowania swojego ego kosztem innych zawsze na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Rybczewice kolo Świdnika?,nie słyszałem o takich, chyba że ,50 km.to jest to koło?
To niezły z ciebie ciolek geograficzny --30 km od swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowana napisał:
miedawno uczennica gimnazjum pobiła na przerwie dziewczynę z pierwszej LO,dostając kopniaki i ciosy w twarz, działo się to na oczach całej szkoły, gdzie były nauczyciele i szkolny personel, karą dla napastniczki były tylko przeprosiny pobitej dziewczyny.
wlasnie.... nauczyciele stali i patrzyli, zero interwencji. to ma byc szkola ? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
ciągle - to przenośnia, chodzi o to , żeby też młodzież i dzieci , nie wyłącznie wpajać prawdy objawione, ale uczynić go dobrym człowiekiem. to dużo ?
Nie za dużo, ale to nie tylko kwestia katechety. Co z tego, że na religii coś usłyszy o tym jak się ma zachowywać jak wróci do domu i tu nic nie usłyszy, bo tata zajęty, mama zajęta, albo słyszy, że Kościół to złodzieje, pedofile itp itd. Wtedy co ma myśleć? Wychowanie to złożony proces, nie wolno zwalać wychowania dzieci na Katechetów, bo religia to tylko 2 x 45 minut w tygodniu. Nauczyciel ma więc w 90 minut tygodniowo wychować około 20 dzieciaków?? Gdyby do tego doszła praca w domu z rodzicami, praca z wychowawcą , wtedy można byłoby liczyć na sukces:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
captcha napisał:
wlasnie.... nauczyciele stali i patrzyli, zero interwencji. to ma byc szkola ? !
Przemoc narusza podstawowe prawo każdego dziecka do życia w poczuciu bezpieczeństwa na terenie szkoły. W związku z tym uczniowie muszą wiedzieć, że "przemocy nie można używać, nikt nie ma prawa upokarzać innych i znęcać się nad słabszymi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Przemoc narusza podstawowe prawo każdego dziecka do życia w poczuciu bezpieczeństwa na terenie szkoły. W związku z tym uczniowie muszą wiedzieć, że "przemocy nie można używać, nikt nie ma prawa upokarzać innych i znęcać się nad słabszymi".
oczywiście to dlaczego teraz inni znęcają sie nad tym chłopakiem który nic nie zrobił? i wypisują takie bzdury a On ma cierpieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
sory ten który wieszał na wieszaku to już wiem .A ten drugi który oglądał zajście to kto???? [/quote][quote name='rodzic' timestamp='1355655495' post='710084'] sory ten który wieszał na wieszaku to już wiem .A ten drugi który oglądał zajście to kto????
nic nie wieszał człowieku weś się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''– Przykro mi, że tak się stało. Ale to nie było z agresji, tylko ze zwykłej głupoty – tłumaczy swoich uczniów Suszek.''-cytat z DZIENNIKA WSCHODNIEGO Pomóżcie mi zrozumieć na ile możemy pozostać bezsilni wobec głupoty i deb***izmu wynikającej z przemocy i agresji !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jesli nie było wieszania na wieszaku, nie miał prawa dotknąć dziecka. Tym bardziej posadzić go na parapecie. Jeśli były zaczepki ze strony dziecka to 19-latek nie może tak postępować, zignorować lub zgłosić do wychowawcy chłopca. Prawdajest taka ze chłopak sie dusił i nie ma znaczenia czy został powieszony czy nie. I niestety zastraszone dzieci nie powiedzą nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalenie ucznia gimnazjum przez synka polonistki jest bezkarne, bo nikt tego nie zgłosił...A teraz ten synalek krąży po ulicy i spaleniem grozi wszystkim sąsiadom. Bezkarność jest zgodą na takie zachowanie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie jest 3 afera z dzieciakiem z tej rodziny w tej szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZIC napisał:
Ten który wieszał to już wiem,ALE TEN DRUGI KTÓRY NIBY BYŁ TYLKO WIDZEM TO KTO??????
Prawdopodobnie jego najlepszy kolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy co masz na myśli mowiąc afera, i o jakie dzieci chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama 2 dzieci napisał:
A gdzie był dyzurny nauczyciel? Dleczego nasze szkoły nie są bespieczne? Nagana... To dopiero kara ! smieszne!
Ta kara smierci za postraszenie upierdliwego samarkacza?A nie jestem za rodziną tego drugiego bo wszędzie ich pelno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omen napisał:
Nawet jesli nie było wieszania na wieszaku, nie miał prawa dotknąć dziecka. Tym bardziej posadzić go na parapecie. Jeśli były zaczepki ze strony dziecka to 19-latek nie może tak postępować, zignorować lub zgłosić do wychowawcy chłopca. Prawdajest taka ze chłopak sie dusił i nie ma znaczenia czy został powieszony czy nie. I niestety zastraszone dzieci nie powiedzą nic. [/quote][quote name='Omen' timestamp='1355681371' post='710213'] Nawet jesli nie było wieszania na wieszaku, nie miał prawa dotknąć dziecka. Tym bardziej posadzić go na parapecie. Jeśli były zaczepki ze strony dziecka to 19-latek nie może tak postępować, zignorować lub zgłosić do wychowawcy chłopca. Prawdajest taka ze chłopak sie dusił i nie ma znaczenia czy został powieszony czy nie. I niestety zastraszone dzieci nie powiedzą nic.
właśnie to nie jest prawdą dowiedz się i pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolokolo napisał:
A czy to nie jest 3 afera z dzieciakiem z tej rodziny w tej szkole? [/quote][quote name='bolokolo' timestamp='1355683055' post='710223'] A czy to nie jest 3 afera z dzieciakiem z tej rodziny w tej szkole?
jak synalek tej mamusi złamał komuś nos było coś? nic nie było więc niech teraz nie robi afery z tego czego nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...