Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wiecie ile dają związki z socjalnego na awię? Więcej jak na wypoczynek Waszych dzieci. Bawcie się dobrze!!! Pozdrowienia dla Świdniczan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jendrek.pzl napisał:
Ten zakład to moloch.Komuna tam jeszcze śmierdzi niech dadzą mi 24 krotność pensji i powiem wtedy pocałować mnie w dupę.Warunki NA 370 na obróbce laminatu są tragiczne.Za 1500zł z dodatkami każdy znajdzie pracę proszę się nie oszukiwać.Na wydziałach prosi się o wiertło pędzelek kombinezon maskę i nie ma, czy to normalne? Mówią o oszczędnościach. Nierób powinien się tylko martwić że nie znajdzie pracy.Ten zakład to kwestia czasu.Ja osobiście teraz z perspektywy 5ciu lat twierdzę że straciłem czas i zdrowie.Pozdrawiam wszystkich z P.Z.LA JENDREK.PZL
wiesz co gówniarzu, nie wiesz na czym polegała komuna a wypisujesz bzdety. Bo za komuny to było wszystko, zawsze magazyny były pełne przeróżnych narzędzi potrzebnych pracownikom. Do nie tak dawna prowadziłam magazyn, i co, były w nim narzędzia zakupione jeszcze za komuny. A co do wynagrodzenia to nie było tak, ze prezes zarabiał 20 - 30 tys a pracownik 1.500, tylko prezes mial 2-3 krotną wysokość wynagrodzenia pracowników. A co do mówienia co do oszczędności to wszędzie tak jest. Najlepiej aby prezes - dyrektor żył jak król lew, a reszta chołoty tj. pracownicy w slamsach. A co do tego, że 5 lat zmarnowałeś, to z tego co widzę co sie dzieje w kraju, a tym bardziej na lubelszczyźnie to podejrzewam, że jak zostaniesz to i 30 lat zmarnujesz. Bo nic dobrego napewno nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się teraz dzieje to niewątpliwa wina Państwa i rządów po zmianach po 89 roku. To Państwo pozwoliło na to że w tej firmie rozpleniła się mafia Nikogo w zasadzie nie interesowało to co się dzieje w tej firmie !! Oczywiście była jakaś tam można nazwać fikcyjna rada nadzorcza która zbierała się tylko ze statutowych obowiązków. Jej członkowie inkasowali pieniądze. Napili się nażarli z mandarynami z PZL i spiepszali do siebie. A udzielna mafia robiła to co chciała !! lojalnie i dzielnie wspierana przez związki zawodowe. A teraz mafiozi (" kierownicy") jak mi wiadomo piszą rozpaczliwe maile do wierchuszki związkowej z błagalną prośbę o obronę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiecie jak ukryc 130 baniek? To takie proste. Pamietajcie, ze nawet w trakcie audytu firma E&Y maiala dostep tylko do oficjalnych informacji. Caly zarzad PZL powinien zostac zwolniony a sprawa przekazana do prokuratora oraz sprawa o odszkodowanie od polskiego rzadu. LOL Poproscie klechy nie zbiorke zrobia. Moze jakies cegielki jak na stocznie gdanska dla przykladu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprościej dodatkowo ukryć koszty w produkcji... a mianowicie jeśli coś na maszynie bądź ręcznie robi sie realnie 30 minut a technolog a dokładnie tzw "kalkulator" daje powiedzmy 20 minut no to nie mam pytań w skali całego zakładu, dziesiatek tysięcy części to poprostu duze "oszczednosci" bo wychodzi im zdecydowanie mniejszy koszt wyprodukowania czesci. a relanie nei ma to z tym nic wspólnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik fizyczny WSK napisał:
najprościej dodatkowo ukryć koszty w produkcji... a mianowicie jeśli coś na maszynie bądź ręcznie robi sie realnie 30 minut a technolog a dokładnie tzw "kalkulator" daje powiedzmy 20 minut no to nie mam pytań w skali całego zakładu, dziesiatek tysięcy części to poprostu duze "oszczednosci" bo wychodzi im zdecydowanie mniejszy koszt wyprodukowania czesci. a relanie nei ma to z tym nic wspólnego
były zarząd, a w szczegolności pan majewski - dzialali i działają na szkodę zakładu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan M. to układ wschodni takiego italiance potrzebuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawcie tych włochów w spokoju za to co się teraz dzieje są osoby na wysokich stanowiskach które powinny poleciec ze stołków to jedna wielka banda która zniszczyła ten zakład ich obwiniajcie a co mają do tego włosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawcie tych włochów w spokoju za to co się teraz dzieje są osoby na wysokich stanowiskach które powinny poleciec ze stołków to jedna wielka banda która zniszczyła ten zakład ich obwiniajcie a co mają do tego włosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko mnie dziwi, że Włosi ten bałagan jeszcze tolerują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty głupku jak nie masz nic ciekawszego i mądrego do powiedzenia to zamknij pysk, siedz cicho i nie zawracaj ludziom dupy!!!
Głupek to jesteś ty. A w dodatku jesteś skutkiem ubocznym miłości Solidarności do Kościólka (ojciec ksiądz spłodził dziecko matce - fanatyczce solidarności). I to ty zamknij pysk i nie zawracaj ludziom du...y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...