Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zyta Gilowska premierem? Żelazna dama wraca do gry

Utworzony przez olo, 11 września 2012 r. o 06:34 Powrót do artykułu
WRRRRRRUUUĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Zytka profesor nie jest taka żelazna jak piszecie,ma swoja słabość i nie wiem czy zachodzi potrzeba ,aby ja tak reklamować???Z reszta dopóki Kaczyński funkcjonuje to niemożliwym jest ,aby ktoś pomyślał o innym kandydacie na premiera! W ogóle każdy naukowiec nie nadaje się na stanowiska decyzyjne.jego pole widzenia sprawy jest zawężone do tego w czym jest specjalistą.W związku z tym powinien być w tym zakresie tylko doradcą,a decyzje powinien podejmować wytrawny polityk-manager.!Pozdrowienia dla p.prof.Zyty G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POGOŃ TUSKA!!!!!!!!!!! NIECH BIEGA ZA PIŁECZKĄ NA SPACERNIAKU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj w Świdniku wszyscy wstydzimy sie za to babsko! Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte. Donald jest najlepszym z możliwych premierów na chwilę obecną. Jarek ze swoją gwardią nie ma już czego się czepić to wymyślił sobie kandydata na premiera. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę nie obrażać dam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lustracją ? Ma mocne papiery w IPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudonim "Beata"...No może lepiej niż Donald...Ale czy wtedy benzyna będzie tańsza ? Wszyscy wiemy że nie będzie.Więc czy ta czy tamten-co za różnica ??? ŻADNA. Szkoda czasu na czytanie takich pierdół !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka żelazna Dama? Raz w jednej partii raz w drogiej...gdzie żelazne zasady? Bo syncia nie wciągneli na listę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooooooooo już wyzdrowiała ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy sposób jest dobry który choć o milimetr przybliża nas do odsunięcia od władzy komuchów,konfidentów i czerwonych pachołków Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Bóg uchroni Polskę przed Kaczyńskim , Gilowską i całą sektą pisowską. Jeśli część Polaków chce takie rozwiązanie musi mieć świadomość, że jest to równoznaczne z awanturami, podziałami społecznymi, regresem gospodarczym, izolacją Polski w Europie i świecie, inwigilacją i rozliczeniami historycznymi itp. Nawet Bóg obawiając się tego scenariusza zabrał do siebie część "uzdrowicieli" pozostawił resztę, licząc na mądrość ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jednego nie rozumie. jaki kandydat na premiera? po co? przecież jest premier i będzie do 2015 roku. po co teraz mówić o kandydacie na premiera jak jeszcze 3 lata zostało! po co ten cały cyrk, PiS i tak nie odwoła PO bo są za słabi i nikt ich nie poprze więc po co cyrk z mianowaniem premiera, szkoda papieru i tuszu do drukarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie najlepszym polskim premierem byłaby Beata Szydło.Zawsze z wielką przyjemnością słucham jej wystąpień na tematy ekonomiczne.W roli jej rzecznika prasowego świetny byłby Mariusz Błaszczak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie najlepszym polskim premierem byłaby Beata Szydło.Zawsze z wielką przyjemnością słucham jej wystąpień na tematy ekonomiczne.W roli jej rzecznika prasowego świetny byłby Mariusz Błaszczak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie najlepszym polskim premierem byłaby Beata Szydło.Zawsze z wielką przyjemnością słucham jej wystąpień na tematy ekonomiczne.W roli jej rzecznika prasowego świetny byłby Mariusz Błaszczak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę chrońmy Polskę przed PiSem bo wtedy nic innego tylko wojny ze wszystkimi, Smoleńsk, pogorszenie stostunków z Rosją i Niemcami, dla mnie to są chorzy ludzie mimo, że rząd Tuska też bym pogonił ale nie ma lepszych zastępców z obecnych kandydatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie PiS, bo telewizję na klęczkach będziemy oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...