Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka wjechała wprost pod inne auto. Prawo jazdy miała od trzech miesięcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 15:33 Powrót do artykułu
Głupia 3,14zda. Dobrze, że nikogo nie zabiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego ile miała to prawo jazdy ? Mój sąsiad wpadł w poślizg i rozwalił nowa toyotkę a prawko ma prawie 40lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanego pasażera nalezne ejst odszkodowanie z oc sprawczyni więcej ino o ODSZKODOWANIA 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mistrzyni z wiochy, która ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu ,   kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY PEUGEOT!,remis !!mistrzyni kontuzjowana, DOWIEDZIAŁA SIĘ, ŻE JAZDA PO MIEŚCIE, TO COŚ INNEGO NIŻ MANEWRY PO OBEJŚCIU, MIĘDZY STODOŁĄ, A CHLEWEM!Mistrzyni   definitywnie postanowiła, przynajmniej przez jakiś czas,  nie brać się za motoryzację , wrócić do garów  i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie jest wybitnie groźne. Stoi tam lustro gdyż widoczność jest niepełna także nie obwiniał bym do końca tej dziewczyny. Po prostu nie zachowała ostrożności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowała "zwykłą ostrożność" tak jak sugerują testy teoretyczne. Bo jadąc w takich warunkach odznaczenie "szczególnej ostrożności" jest złym zachowaniem kierowcy ;) Jeżdżę od ponad dwóch dekad i nigdy nie słyszałem o "zwykłej ostrożności". Czego to ludziska w WOPR jeszcze nie wymyślą? Wyprzedzanie z prawej na autostradzie?... Ach, zapomniałem. Już mają taki hit w teście teoretycznym. Tylko patrzeć, ilu nastolatkówzacznie ginąć na autostradzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...