Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżec: Wszedł na 50-metrowy maszt telefonii komórkowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 20:02 Powrót do artykułu
Może miał telefon w playu i szukał zasięgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszedł jak wszedł ale bardziej interesuje mnie czemu juz sam nie zszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała na wysokości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot jak wejdzie na drzewo i siedzi już drugi dzień i dawno przestał piskać, to i tak zejdzie sam. Zejdzie sam bo zgłodnieje. Nie wolno takim przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co chłopa ściągać? on tam wszedł żeby pielgrzymki Chasydów obejrzeć z góry, bo tylu ich najechało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie można było go zestrzelić. Szyszko planuje wybicie Łosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzal było Mi na Was Patrzeć. Widoki miałem Cudowne tak jak w belzcu i na necie żyjecie moim życiem tak najlepiej obrabiać komuś Dupę nie bedac ze Mną nieznajac Mnie a dobrowolnie wszedłem i zszedłem z wspaniałym strażakiem jedynym z wielu tak Ty przyjacielu jako ochotnik pozdrroo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...