Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kilku metrach jazdy uderzył w płot. 22-latek nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 o 21:27 Powrót do artykułu
śmieszą mnie informacje, że pojazd nie ma ważnych badań. Bo, co 10 kończy się ważność badan -czyli pojazd sprawny, a 11 już się tak popsół, ż jest niezdolny do jazdy. W oglądanych filmikach policyjnych z USA można usłyszć, że policjant mówi" proszę do jutra zrobić przegląd". I nie zabierają dowodu i nie zakazują dalszej jazdy. Nota bene u nas też ciężarówkom i autobusom nakazuje policja dojazd do bazy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kij w mu w morde lamusowi bardzo dobrze nauczka na koniec zycia szkoda ze nie zapamieta 'motocyklista' ***y!
0
Śmieszy mnie twoja wypowiedź, a może hamulce miał nie sprawne?. Bez ważnych badań technicznych pojazd nie może być dopuszczony do ruchu.
0
I bardzo dobrze że u nas Policja zatrzymuje dowody. Bo różnica jest taka że w stanach tak pouczona osoba następnego dnia faktycznie pojedzie i zrobi przegląd. A u nas taki koleś co najwyżej następnego dnia przy grillu z piwie będzie opowiadał z uśmiechem kolegom jak o się policji wywinął.
0
Niezły ,,kolega,,. Dobrze się teraz czuje ze świadomością współwiny?
0
ciszej nad tą trumną
0
dlaczego nie żal mi motocyklistów? Bo mnie denerwują, nie potrafią korzystać w normalny sposób z motocykla, a większości z nich służy do szpanowania poprzez startowanie spod świateł i jazdy na jednym kole po ulicach.
0
Ten płot to bardzo uszkodzony?
0
To nie motocyklista nie miał prawa jazdy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: