Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrąciła pieszego, zostawiła go na drodze i pojechała na dyskotekę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2017 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Skandaliczne zachowanie. Te młodociane lemingi żyją w świecie gier wideo, wierząc, że po przejechaniu człowieka ten dostaje drugie życie. To kolejna sytuacja, w której młody kierowca odjeżdża z miejsca wypadku bez udzielenia pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taka znieczulica potem mamusią zostaje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wspólnego maja z tym gry komputerowe ? Zwykły brak odpowiedzialności, zadufanie w sobie i narcyzm, tak powszechny w młodym pokoleniu - szczególnie u płci żeńskiej. Inaczej - brak odpowiedniego wychowania z winy... rodziców. Najłatwiej zwalić na gry, bo wiadomo czasu na własne dzieci nie było... mam 50 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mają do tego gry, ja zaczynałem w 2 klasie podstawówki na Commodore-64 i gram dalej. I jakoś to mi nie przeszkadzało uczyć osoby niepełnosprawne pracy na komputerze. Być miłym, uczynnym i pomagać różnym osobam, które potrzebowały pomocy. Więc może ty człowieku z 11:58 powinieneś się leczyć jeśli wszystko zganiasz na komputery :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" miłość zła bliźniemu nie wyrządza " ... ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/30/autograf-jezusa-w-kodzie-dna/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w relacjach z innymi ludźmi chłopcy „komputerowi” przejawiają mniej empatii i współczucia wobec innych osób, bardziej koncentrują się na zaspokojeniu własnych potrzeb i szukają korzyści w relacjach z innymi. cierpienie dla nich nie jest czymś niezwykłym, są oswojeni z takimi obrazami i częściej wyrażają agresję i wrogość wobec ludzi oraz zwierząt. zatracają różnice między światem rzeczywistym, a wirtualnym. u „komputerowców” występuję obniżona wrażliwość moralna, czyli słabe reagowanie na przejawy dobra i zła" za: ***badaniagier.pl/negatywny-wplyw-gier-komputerowych-sieciowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda wzięła winę na siebie a kierowała pewnie właścicielka nie całkiem trzeźwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzorowe zachowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...każda taka informacja wywołuje falę nieuzasadnionego hajtu różnych nowobogackich półgłówków, którzy po odsunięciu tatusiów i mamusiek od koryta muszą frustrację wyładować na innych! Mieliście taką przygodę kiedy ktoś włazi wam pod auto? Mieliście moment zawahania i zastanowienia, co teraz począć i kto mi pomoże? Dziewczyna w szoku pojechała potańczyć i odprężyć się, aby zacząć mądrze myśleć i dojść do wniosku żeby powiadomić organ policyjny.... I to wszystko. Po co obrażać i wymyślać, jak się nie zna porządnej dziewczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa kobieta. Wzór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kiedy ktoś włazi wam pod auto?" - a kto tu komu wlazł pod auto? mi się nigdy nie zdarzyło, żeby mi ktoś wlazł pod auto. Jesteś jakiś pechowy, albo nie umiesz jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieliście taką przygodę kiedy ktoś włazi wam pod auto?" - następnym razem jak ci pieszy wejdzie, to możesz pójść siedzieć. A gdy pociąg Ci wjedzie to idziesz do piachu. Tak więc radziłby Ci, żebyś zmienił podejście do przejść/przejazdów bo możesz źle skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty debilu! Madrze pomyslec? Jakby to madrze myslalo, to nie bylo by yakiej sytuacji, a to kretynka tak jak i ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to właśnie są lemingi bez refleksji oraz poszanowania człowieka. Wyzwiska i obelgi ale zadnej pokory. Nie znacie dziewczyn oraz ich prawdziwego oblicza, ale już skazujecie i obrażacie. 8 lat nierządów zrobiło z was popychadła tylko opierające swoje uwagi na opluwaniu szkalowaniu i obrażaniu. Dziewczyny aktywnie się udzielające społecznie z dobrych katolickich domow gdzie szacunek dla słabszego jest na miejscu i uważany za cnotę. Wy rbicie polityczny jarmark co to by normalnego Polaka/Polkę w złym swietle postawić. A tamten co se potlukl chyba chce zarobić jakies odszkodowanie i dlatego taka chryja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodza z katolickich domow dlatego nie udzielila pomocy a sasiadowi przez miedze zycze zeby ktos potracil jego i odjechal tak zeby ze dwie godziny zwijal sie z bolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tatuś albo mamusia lokalny ważniak z PiS-u i kary nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś uslyszała ze jak sie odjedzie z miejsca wypadku to mozna pozniej się tlumaczyć ze doznała szoku, przestraszyła się i nic nie pamięta, ale nie tym razem, cwaniara beknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sąsiedzie przez miedzę, a może to ona ciebie potrąciła i lekarze nie zauważyli, że mózg ci przestał funkcjonować? Na serio, domyślam się że robisz nieudolną prowokację, jako prawy katolik wybaczam ci tą indolencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zupełnie jak niejaki dr.marco,,jaca z poręby=cham przepycha się ulicami miasta cudzym kosztem a p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...