Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Strzelał z wiatrówki. Sąsiadki musiały uciekać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 r. o 11:07 Powrót do artykułu
gdyby wiek szedł w parze z rozumem,mówi się młody i głupi,a co powiedzieć w tym żałosnym przypadku?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sponsorowane posty są już przegięciem "Urzędnicy wzięli mnie pod lupę, bo zarabiam 2600zł dziennie A ja tylko odkryłem 1 dziecinnie łatwy sposób... " taki podpis pod zdjęciem człowieka który wygrał ileś milionów na loterii po czym przećpał całość i jeszcze wpadł w długi a teraz pracuje jako sprzątacz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie miał dosyć bezsensownego jarmolenia jakichś moherowych beretów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet co strzelał z okna z bloku do kosza a tam siedzieli ludzie na ławce muł zrobić krzwyd e tym ludziom siedzam ten facet musi być chory pszchczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...