Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradł dwa auta. Chciał spotkać się z dziewczyną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Jakie to romantyczne. Mój chłopak by sie na cos takiego dla mnie nie zdobył. On niestety z tych dupowatych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo nigdy ale to nigdy nie można się poddawać 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczyki były w stacyjce, czy opój/ogier znał tajniki włamu do aut?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jakie to romantyczne. Mój chłopak by sie na cos takiego dla mnie nie zdobył. On niestety z tych dupowatych.
 No to ciesz się,ze taki jest.Na jego miejscu zmienilbym sobie dziewczyna. Nie jesteś jego warta. A teraz przypowieść o pewnym kozaku z Piask czy jego okolic: jest 1979r. pijany chłopak nie jest wpuszczony do autobusu na dworcu PKS przy ul. Gospodarczej. Umówił się z dziewczyną w Piaskach i wie ze teraz nie zdąży.Co robi?Wraca zdenerwowany do bazy PKS przy Hutniczej. Wsiada do załadowanego maszynami rolniczymi Stara 200 z przyczepą i wyłamując szlaban jedzie ulicą Hutniczą, Łeczyńską. Na skrzyżowaniu z Dr. M.Majdanka zaczepia o trolebus. Nie zatrzymuje się , tylko ucieka Dr. M.Majdanka. Po wyjeździe z Lublina na dwupasmówkę do Piask przed skrzyżowaniem do Świdnika przejeżdza od tylu dużego fiata ( tak jak czołg) W aucie ginie 4 osoby: rodzice i młodzi - wracali z zakupów sukniu ślubnej  i garnituru. Licznik wskazywal 120 km./godz.Jest rozprawa sądowa- pokazówka. Pijak morderca dostaje 12 lat. Czy o takim kozaku marzysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot tak sobie ukradał te samochody?!Jak one były zabezpieczone?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło mężczyzny on nawet nie stał, to debilek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to romantyczne. Mój chłopak by sie na cos takiego dla mnie nie zdobył. On niestety z tych dupowatych. no tak dupowaty strasznie dlatego sobie paszteta znalazł.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciała żeby Mój zrobił dla mnie coś ruwnie szalonego. Ale chyba się nie doczekam :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policjanci nie mają kominiarek na głowie??? Złodzieja wizerunek ukryty, a policję patologia może oglądać, tak??? chore to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pizamie na tylku fo dziewczyny jechal?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...