Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla ornitologów i miłośników wędrówek. Powstała nowa ścieżka na bagnach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Do tego ze człowiek z buciorami włazi w miejsca ktore powinnismy zostawic przyrodzie kazdy sie juz chyba przyzwyczaic, ale zeby takie rzeczy w Parku Narodowym robic!!! Wstyd. Trzeba jeszcze bylo nasyp zrobic i asfslt pociągnąć przez środek bagna zeby turystki w szpileczkach mogły sobie pospacerowac a najlepiej jakąś bryczką sie przejechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było szerszą ścieżkę tam wmontować - ja już byłem i widziałem... jest za wąsko - jak turyści wyjdą na Bagno Bubnów i niespodziewanie zapadnie zmrok, to jak kurde wjedzie tam radiowoz, zeby oświetlić kładkę? a tak szczerze, jest tam bardzo pięknie... naprawdę... ale ochronie przyrody to na pewno nie służy.... już widzę sterty smieci "oj spadło mi opakowanie po batoniku"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wspaniała wiadomość. Gratuluję Dyrekcji PPN. Warto tylko dodać, że Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko jest finansowany przez Unię Europejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska ornitologia dawno już stała się komercyjna. Z autentyczną pasją ma coraz mniej wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super. uwielbiam takie miejsca. na pewno kiedyś sie wybiore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do tego ze człowiek z buciorami włazi w miejsca ktore powinnismy zostawic przyrodzie kazdy sie juz chyba przyzwyczaic, ale zeby takie rzeczy w Parku Narodowym robic!!! Wstyd. Trzeba jeszcze bylo nasyp zrobic i asfslt pociągnąć przez środek bagna zeby turystki w szpileczkach mogły sobie pospacerowac a najlepiej jakąś bryczką sie przejechać.
jeszcz park linowy powinni zrobić !  też mam negatywne odczucia . prawdziwy miłośnik przyrody sam dotrze do ciekawych miejsc . a tak to tylko przyciąganie turystycznej stonki , która nie potrafi uszanować tych cudów natury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słupy powinny być metalowe. Drewniane - góra 10 lat i do wymiany! Lecz wtedy już kasy na to nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...