Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe przejście graniczne w woj. lubelskim? Potrzebne jest odbudowanie mostu na Bugu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2017 o 11:42 Powrót do artykułu
Jezuuu!! 36 lat żyję i odkąd żyję to słyszę że chcą zrobić to przejście
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przejście jest konieczne!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Długo nie, a pózniej wcale - tak widze ten temat. Panie Górny, koszty i zyski tj bilans tej inwestycji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MOże się w końcu coś ruszy na serio z tym przejściem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może chociaż kładka przez Bug dla pieszych i rowerów... Ochrona środowiska, a trasy turystyczne rewelacyjne na styku PL,BY,UA...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co najwyżej do Grodna. Z Grodna do Wilna szlak nieczynny (w sensie brak ruchu przez granicę) Ponadto Kraje nadbałtyckie zaczynają myślec o zmianie na normalny rozstaw torów LHS to juz nie jest Linia Hutniczo SIARKOWA (od dobrych kilkunastu lat) ale linia Hutnicza SZEROKOTOROWA - zatem skrót LHS został. Za to kopalni siarki już nie ma
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może przy okazji dobudować linię kolejową z Orchówka do Włodawy, żeby opłaciło się uruchomić szynobusy do Chełma. To tylko 4km a tak ułatwiłoby dostęp włodawian do kolei.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marzenia, (czasem się spełniają) linia Chełm Brześć wybudowana przez zaborcę Rosyjskiego, była dwutorowa w od roku 1902 do końca II WŚ, tak, że faktycznie nasypy i przyczółki mostowe istnieją, ale i tak trzeba by wszystko przebudować. Z odcinkiem Rejowiec Zawada jest gorsza sprawa, wybudowana przez zaborcę Austriackiego, jako jedno torowa, między Krasnymstawem a Izbicą nie ma miejsca na dobudowanie drugiego toru! trzeba by budować od nowa, może Zamościanie pomogą szybciej dojadą do Lublina. Po za tym nie po to Unia finansuje trasę Rail Baltica ( z Polski przez Litwę, Łotwę, do Estonii) Ta linia ma priorytet, w skomunikowaniu państw Nadbałtyckich z resztą Unii. Finowie też się przymierzają do przekucia torów na europejski. Zwłaszcza po Krymie. Pan Górny jak zwykle buja w obłokach, jak każdy "strateg" z LWP
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
A przejście we Włodawie? Tam powinno być juz od kilkunastu lat!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W CHEŁMIE LUBELSKIE UROJENIA!!! Panie Górny! Przejście graniczne jest wskazane, ale Orchówek nie leży na Lubelszczyźnie Panie, bo z treści wynika, że  historii Polski nie znasz, a jak zajrzysz do map, to się dowiesz, co masz, w głowinie, która synonimu odróżnić nie umie! Dzisiejsze woj. lubelskie, to nie lubelska ziemia, nie Lubelszczyzna, a Pan historię naszą zmienia, a więc Panie Górny tam sięga Chełmska Ziemia i co Pan ma na swoją obronę do powiedzenia? Morał: Panie Górny, a może pismak tak napisał iż pisząc artykuł, Lubelszczyznę Panu przypisał? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII  Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Do Chełmianin: Ty jesteś chyba niedouczony haha Orchówek nie na Lubelszczyźnie, to gdzie..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wg Wikipedii Orchówek leży na ziemi chełmskiej (Chełmszczyźnie), która z Lubelszczyzną się nie pokrywa. Ani historycznie ani geograficzne, bo Lubelszczyzna to są rolnicze równiny, a jak wygląda Chełmszczyzna, to proponuję za okno wyjrzeć. Zatem sam się "doucz", prostaku...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proponuję publiczną zbiórkę - na leczenie Chełmianina
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Wszystko pięknie, ślicznie, tylko teraz niech mi ktoś powie, czemu nie mogę sprawdzić jakości powietrza w Chełmie. Czemu taka informacja nie jest upubliczniana jak w Lublinie i Zamościu i czemu prasa lokalna tego problemu nie podnosi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Do Chełmianin: Ty jesteś chyba niedouczony haha Orchówek nie na Lubelszczyźnie, to gdzie..
Główkę masz!! Nucz się czytać i zajrzyj do historycznych map, no i napisz do uczonego z PAN, że historyk z PAN niedouczony. Rozum okazję ma pofikać sam a czy mądry, to dowie się tam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oni sie przetargowuja kto za co zrobi zamiast wiecej zajmowac sie ludem! Wyrzuca pieniadze i tyle bezie, a dzieci glodujabo MOPSy nie patrza po ludzku na probematyke rodzinna i malzenska!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
most kolejowy we Włodawie??? toż tam po 2 stronie są 2 państwa Białoruś i Ukraina i żadne nie jest zainteresowane wydawaniem kasy bo po co???
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
łoj tajoj chyłmianin,co ty du szuły ni chadzał?toć chełm to lubylszczyzna,nasz ziemia lubylska,ty jezdeś niduuczony,łoj ić ty du szkły gyugrafi sie uczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
DO SZKOŁY MATOŁY!!! Matoł! Z koziego grodu nicki zmienia, fisia dostał i promuje swoje urojenia! Wścik z rozpaczy bełkocze i majaczy i się popisuje, bo rozumek pierdaczy, a takie ułomności posiadają maniacy. Lublinianin! Do koziej uczelni chodził, żeby tuman matołkowe myśli płodził, bo z taką wadą umysłową się urodził. Morał taki: głupki tudzież inne główki jak nie matoł, jełop, to ćwierć główki!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No dobrze, ale dlaczego szerokotorowa? Nie łatwiej im zwęzić, niż nam rozszerzyć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: