Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Nie żyje 17-letni chłopak. Utopił się w jeziorze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2017 r. o 01:26 Powrót do artykułu
Ja nie wiem jak to możliwe w takim wieku nie umieć pływać, przecież to podstawa, tym bardziej, że teraz baseny w każdej szkole. Za dużo siedzenia przed komputerem chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w szkołach nie ucza pływac a w sumie by mogli to samo obowiązkowo uczyc pierwszej pomocy !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która szkoła w powiecie tomaszowskim ma basen??? Za dużo szkole to mają religii. Wystarczyło by godzinkę w tygodniu nauczyć podstaw pływania na wynajętych basenach i byłoby git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie byli rodzice i opiekunowie?? on był niepełnotleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Osoby, które nie potrafią pływać, nie powinny znaleźć się w wodzie, tak jak osoby bez prawa jazdy nie powinny prowadzić samochodu - podkreślił ratownik Marcin Siwek. - Osoby nieumiejące pływać są w wodzie niepełnosprawne - dodał."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz obwiniaj rodziców.. Chyba wystarczająco mają poczucie winy i wyrzuty sumienia. Gdyby wiedzieli że tak będzie to by to nie puścili.proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty mając 17 lat jeździłes/as z rodzicami na wakacje pewnie.. osoby nie umiejace pływać nie powinny wchodzić na dużą głębokość, i to wszystko.nikomu nie zabronisz wchodzić do wody tak jak i jeździć bez prawa jazdy. Każdy ma swój rozum. Szkoda chłopaka bo całe życie miał przed sobą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie masz pojęcia o kim mowa to się nie odzywaj. Chłopak przed komputerem nie przesiadywal, grał w piłkę i ciężko pracował na wakacjach. W Tomaszowie niestety nie ma pływalni dlatego wiele osób w tym ja nie umiemy pływać. Ludzie trochę współczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...