Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci zobaczyli zaparowane szyby w audi. Nie spodziewali się takiego pasażera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2017 o 10:13 Powrót do artykułu
Niestety pasy obowiązują również na tylnym siedzeniu..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A potem kupujesz samochód od rolnika i dziwisz się co tak śmierdzi w tym samochodzie. A tak ogólnie i na serio to jaki przepis zabrania wiezienia cielaka??? Dużego psa można a małego cielaka nie???? Gdzie to jest zabronione
0
to ludzie mogą jeździć w Audi a cielaki już nie? Ja bym nie przyjął mandatu bo nigdzie w Kodeksie Drogowym nie jest napisane źe cielaka nie można przewozić.
0
ciekawostka o której większość nie wie : ***mieczducha888.blogspot.com/2016/11/576-megapikseli-w-twoim-oku.html
0
Psa można . Cielaka Nie?
0
... dobrze że nie obcowali płciowo. Kiedyś w lesie tez przechodziłem koło samochodu zaparkowanego na parkingu leśnym a tam też szyby były zaparowane a pani policzkiem przyklejina do szyby, jak glonojad jakiś a pan z tyłu ją zapinał.
0
aŁdi...
0
Wreszcie ktoś przewoził zwierze w ludzkich warunkach a nie...
0
Od tego jest w Polsce policja. Od przypieprrzani się do obywatela i utrudniania mu życia. Aha, no i jeszcze od "wyników" u komendanta.
0
wsiowa marka ałdi
0
haha pewnie cielaczek nie miał zapiętych pasów :P
0
Audi 80 - samochód idealnie pasujący do takich celów.
0
Może bez fotelika
0
Jeśli miał zapięte pasy to nie rozumiem Policji.Czepiają się na dodatek kierowca i pasażer byli trzezwi
0
I coz to takiego ze jechal ululac do snu go chciał bo bardzo ryczał.
0
te chamy ze wsi to mają pomysły .............
0
a co gdyby mu nasrał w aucie? ja ***ę, niektórzy ludzie to mają po prostu zerwany mózg, aby wymyśleć coś takiego. nie mial jak przewieźć. szkoda, że go do dachu nie przywiązał.
0
undefined napisał:
Psa można . Cielaka Nie?
 Tylko, że pies jak chce srać to szczeka, a cielak zrobi MUUUU i nasra bez skrupułów.
0
undefined napisał:
te chamy ze wsi to mają pomysły .............
 Oj tak, mają..... A potem kupujesz od takiego auto nie mając pojęcia co to wozili na tylnym siedzeniu.... krowy, świnie, brony, pług.....
0
undefined napisał:
... dobrze że nie obcowali płciowo. Kiedyś w lesie tez przechodziłem koło samochodu zaparkowanego na parkingu leśnym a tam też szyby były zaparowane a pani policzkiem przyklejina do szyby, jak glonojad jakiś a pan z tyłu ją zapinał.
 A ty biedaku nadal tylko Renia Rączyńska ijej pięc córek...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: