Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrąciła ją na przejściu. 23-latka w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 r. o 10:03 Powrót do artykułu
za stara by prowadzić! należy zabronić ludziom po 65 roku życia prowadzenia samochodu, kategorycznie, staruchy opamiętajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za stara by prowadzić! należy zabronić ludziom po 65 roku życia prowadzenia samochodu, kategorycznie, staruchy opamiętajcie się!"IDIOTA. TEŻ BĘDZIESZ STARY. MATOLE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wypadków z udziałem pieszym w ciągu tego półrocza. Policja powinna się zdrowo zastanowić czy zawsze winny kierowca bo piesi łażą jak chcą i mają wytegowane na smaochód. To samo przejścia, na których mozna przejechać rowerem toż to już rowerzysta kamikadze na zawołąnie. Najlepszy kierowca moze nie zauwazyc jak śmignie na rowerze i co wtedy?? SORRY. ZAPOMNIAŁEM PIESZY TO ŚWIĘTA KROWA, A KIEROWCA ZBĘDNY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinę Poszkodowanej Kobiety proszę o kontakt na email: akania987@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanej należne jest odszkodowanie i inne przewidziane przez prawo świadczenia więcej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło być tak że winny jest pieszy. Niech nie wchodzi na jezdnię jak święta krowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mogło być tak że winny jest pieszy. Niech nie wchodzi na jezdnię jak święta krowa.
 Jeśli taki z ciebie kierowca to lepiej nie wyjeżdząj na jezdnię jak święta krowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ile wypadków z udziałem pieszym w ciągu tego półrocza. policja powinna się zdrowo zastanowić czy zawsze winny kierowca bo piesi łażą jak chcą i mają wytegowane na smaochód. to samo przejścia, na których mozna przejechać rowerem toż to już rowerzysta kamikadze na zawołąnie. najlepszy kierowca moze nie zauwazyc jak śmignie na rowerze i co wtedy?? sorry. zapomniaŁem pieszy to ŚwiĘta krowa, a kierowca zbĘdny!!!!!!
 no właśnie ile wypadkówz udziałem pieszych, potrąceń głównie na przejściu dla pieszych. policja powinna się ostro wziąć za niefrasobliwych kierujących samochodami. szczególnie młodzi szybcy i gniewni oraz staruszkowie co to kurs robili w prl to jagrosza zakała polskich dróg.  typowe dla pseudo kierowcy rozumowanie: rowerzysta na przejeździe rowerowym to "śmiga" albo wpada na przejazd z ogromną prędkością, wręcz prędkoscią światłą czasami i trudno go zauwarzyć, a na jezdni już taki rowerzysta przed autem to ruch tamuje bo jedzie jak ślimak. więc jak to jest? ktoś tutaj fabularyzuje i niedorzeczności opopwiada. a wystarczy tylko zbliżajac się doprzejazdy rowerowego zwolnić i niebędzie za***enia. proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
za stara by prowadzić! należy zabronić ludziom po 65 roku życia prowadzenia samochodu, kategorycznie, staruchy opamiętajcie się!"IDIOTA. TEŻ BĘDZIESZ STARY. MATOLE!
 Najwięcej wypadków powodują kierowcy w wieku 22-34 lat "młody głupku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...