Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedsiębiorca kontra wójt. Konflikt o zatoczkę nad Jeziorem Białym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Przestałem jeździć do Okuninki od kilku lat ,bo zrobił się syf odpocząć tam się nie da, to nie to co kiedyś .Jak tak dalej będzie to zmarnują to jezioro całkowicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze chodzi o kasę nie prawda?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tylko patrzą jak kierowcom zabrać forse ,za głupie parkowanie ,jakieś żydy sie z nich zrobiły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Gmina! Jako Wlodawianin jestem dumny! Nikt nie powinien stać ponad prawem Kapitalizm rządzi się własnymi prawami Nie płacisz Nie dzierżawisz. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabia kilkadziesiąt tysięcy a żeby zapłacić to nie łaska!a opłaty za parkowanie w sobotę zniesione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem u niego dwa sezony, kilkadziesiąt tysięcy to on zarabia w słoneczny weekend! Nie wspomnę o tym ile płacił mi i kolegom - wstyd :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...