Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Punkty za dziadków. Kto łatwiej dostanie się do przedszkola?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2018 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Co za idiotyzm....większej głupoty nie widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rację ma Pani Marta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A burmistrz to skończony imbecyl co to kasę bierze i nie wie o co chodzi. A dziadki powinni mieć daleko bo spacer to zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierszenstwo maja osoby nie pracujace bo nie maja za co zaplacic za prywatne przeczkole oraz nie maja czasu isc do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję racje, większej głupoty nie widziałam. Punkty powinny premiować tych, którzy są w gorszej sytuacji. Jeśli wnuki mają blisko dziadków, którzy pomagają są w lepszej sytuacji. Tłumaczenie Urzędu jest pozbawione logiki. Myślę, że nikt tego nie przemyśłał. Burmistrz powinien się zapoznać z tą sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jeszcze za dziadkòw w PISe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas w pod lubelskim miasteczku :) normalni pracujący rodzice nie mają szansy żeby ich dziecko  dostało się normalnie do przedszkola bo pierszeństwo m.in. mają "samotne matki"  . Tylko ,że ja sama znak kilka takich mateczek co normalnie z facetem mieszkają tylko ślubu nie mają. Są też inne przekręty wyśrubowane wymagania a dostają się te dzieci , które mają się dostać :). Jedna wielka obłuda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego dziadkowie powinni przeszkadzać w przyjęciu do przedszkola. Ci ludzie już swoje w życiu w polu wyrobili. Przecież obecnie to dziadkommtrzeba pomagać, a nie zwalać im na łeb własnych problemów. Mój ojciec po wylewie. Ledwo sam chodzi i ma się opiekować wnukami? To ja potrzebuję czasu, by zrobić mu zakupy i jedzenie. Może jeszcze pradziadków wprowadzić do tej gry. Będzie zabawnie. Dziadkowie to nie odciążenie dla rodziny, lecz dodatkowy obowiązek. To nie PRL, gdzie ludzie szli na emerytury żeścy i zdrowi. Obecnie człowiek na starość to wyeksploatowany wrak. No, chyba że ktoś robił całe życie za biurkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś byly pkt za pochodzenie....czyżby wracaly czasy komunistyczne????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za to Bajm bedzie we włodawie,może i na grochówke po występie się załapią:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno czlowiek na starość dziecinnieje....ale rekrutacja dziadków do przedszkola....teo jeszcze nie bylo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...