Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła na Woodstocku. Odnalazła się po 16 dniach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2017 r. o 11:52 Powrót do artykułu
500-, za takie zachowanie należy się Pięćset Minus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powrót do Ośrodka Wychowawczego jednak jej nie ominął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spacerówkę można zamawiać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE ZIOLKO Z NIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za moich czasów za takie coś ojciec bi młoi 4 litwery, tak żeby na nie nie siadł, dodatkowo wymyślił by kilka kar, abym dobrze to zapamiętał i na tym by zakończyło się uciekanie z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA ale patologia gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasrana gowniara z patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że rodzice zostali ukarani stosownym mandatem, a sprawa została skierowana do sądu rodzinnego? Rażący brak opieki nad dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja za takie cos to bym na *** nie siadla przez tydzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentne zaniedbanie ze strony rodziców ! Nie dzisiaj lecz wcześniej brak należytej opieki rodzicielskiego,zrozumienia dziecka,a zwłaszcza miłości.Woli się poniewierać gdziekolwiek ,aby z dala od rodziców.Tragiczne relacje ,a własciwie brak jakichkolwiek relacji.Duzo pracy ze strony specjalistów,ale warto ,ma dopiero i ąz 14 lat i tyle doświadczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
500-, za takie zachowanie należy się Pięćset Minus!
 nie 500+, tylko bierze za darmo 500+od pustych pracujących podatników i jej odwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...i koniecznie pogłaskać po główce. Biedulka. Ale, gdy tylko pojawi się okazja to ponownie wyruszy w tzw. cug. A ten przystanek Woodstock przyciąga takich pokrzywionych. Bo gdyby odbywały się tam koncerty z muzyką, np Mozarta, Czajkowskiego, Lutosławskiego to zapewne przyjechaliby tam ludzie dobrze wychowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale, ale...na nią nie wolno krzyknąć a nie radzę nazwać inaczej niż ma w dokumentach...nawet potocznym językiem. Zatem mam rozwiązanie! Zamknąć przystanek woodstok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...wyjątkowo bezrefleksyjne komentarze wielu święcie oburzonych. Nie oczekuję żadnych pochwal pod adresem dziewczyny, ale nie bądźmy Katonami w odniesieniu do nieznanych nam osób. Sam doświadczyłem wielu zakrętów w okresie dojrzewania, ale z czasem potrafiłem otrząchnąć się z intelektualnej niemocy i zrobić cos pożytecznego z własnym życiem. Nie tylko, że ukończyłem dobrą uczelnię wyższą, bo to jest w zasięgu każdego z nas, ale potrafiłem stworzyć także szczęśliwą i kochającą się rodzinę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Hm...i koniecznie pogłaskać po główce. Biedulka. Ale, gdy tylko pojawi się okazja to ponownie wyruszy w tzw. cug. A ten przystanek Woodstock przyciąga takich pokrzywionych. Bo gdyby odbywały się tam koncerty z muzyką, np Mozarta, Czajkowskiego, Lutosławskiego to zapewne przyjechaliby tam ludzie dobrze wychowani.
 Szczegółnie muzyka poważna pieknie brzmi wśród pól i łąk, krowy zaczynają dawać więcej mleka,kury niosą wiecej jajek a zboże na jednym źdźble ma po cztery kłosy.To jest siła, no i oczywiście ludzie żyją w zdrowiu szczęściu i wielkiej pomyślności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...