Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam takich sąsiadów niepracujących, przyjmą wszystko - ubrania, używany sprzęt AGD itd. Dostają z MOPSU zasiłek oraz żywność. Pieniądze przeznaczają w większości na papierosy i piwo a potem chodzą i proszą o jedzenie... Śpią sobie do 11.00 i zawsze znajdą czas na wizytę w knajpce... Jak dostaną propozycję pracy, to im się "nie opłaca"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powrót do korzeni , II RP. dziadów i biedoty było zatrzęsienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że w czasach II RP gospodarka była w katastrofalnym stanie .Teraz jest lepiej ale elementowi nie chce sie pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafcio1989 napisał:
Tylko że w czasach II RP gospodarka była w katastrofalnym stanie .Teraz jest lepiej ale elementowi nie chce sie pracować.
wiesz co, nie wiesz to nie wypisuj bzdur, praca była dla każdego, nawet element pijacki dostawał nakaz pracy, i zazwyczaj każdy pracował, bo opieka społeczna nie dawała tyle pieniędzy jak teraz, że za leżenie dostaje się tyle co za pracę tj. 500-800 zl. i to tylko za przeproszeniem "normalni idioci pracują" bo pijak i próżniak nie wstydzi się leżeć i korzystać z opieki. Także winno się zabrać tą darmową forsę. Teraz rząd rozpuścił leni a pracujących gnębi pozwalając na tak małe płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejaki Rafciu. Twoje poglądy są szczególnie przykre i nie stsosowne. Zastanów się nad sobą. Pewnie jesteś przekonany, że jesteś katolikiem i uczciwym człowiekiem. Może nawet piastujesz jakieś wysokie stanowisko w Lublinie, Chełmie czy Zamościu. Przynajmniej tak to jakoś brzmi. Bezdusznie. Czy zawsze ci się wszystko w życiu udawało? Czy nigdy nie popatrzyłeś w lustro? Nie zobaczyłeś niczego w człowieku, który jest poniżony? Nie dopadła coę choroba? Zapominasz, że ci najmniejsi są właśnie najbliżej Boga. Co dla nich uczynisz dobrego, jemu uczynisz. I z tego cię rozliczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba z tego miasta uciekać gdzie pieprz rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy budują w Zamościu kino za kilkanaście milinów. Tak przejęli się sytuacją. Podobno radni uchwalili już jaki film będzie grany jako pierwszy. To znakomity obraz pt. "Nieudacznicy", ee.. ptfu.. tfu!, "Nędznicy". Podobno masy niepracujące mają już bilety na pierwszy seans. Były zatopione w woreczkach, w darmowych zupkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy tez mogliby interweniować. Jak ktoś posyła swoje dziecko "na żebry" to nieważne, czy to z biedy czy z wódki - dzieci wykorzystywać nie wolno. Za to grozi ograniczenie (odebranie nawet) praw do dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla rządzących . Osiągneliście wielki sukces. Satystycznie 3 bezrobotnych otrzymuje miesięcznie po 10.000 zł. ( Nelly R. pobiera z budżetu 40.000 zł. miesięcznie- 40.000 : 4= 10.000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę,że Opieka Społeczna to przynajmniej trochę"nieudolny system"-wiem,coś o tym-bo sam korzystam. Ale"trafia mnie jasny....."gdy widzę,że osoby"biedne"mają za priorytet zapalić faję i mieć za co wypić-sprzedają"dary żywnościowe"i pieniądze przepijają/przepalają! Opieka społeczna powinna trochę takim osobom"dupska wytrzepać"-rygorystycznie kontrolować co dziele się w domach'pseudo-ubogich". Prawdziwie biednych i nieszczęśliwych w Polsce jest bardzo mało!-bo większość to"biedacy na własne żądanie"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...