Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

12-latka straciła dom. \"W tej chwili najpotrzebniejszy jest wózek\"

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 2 stycznia 2013 r. o 20:57 Powrót do artykułu
I dlatego wymyślono coś takiego jak ubezpieczenia. Przykro mi z powodu takiej tragedii, ale to rodzice tej biednej dziewczynki postawili ją w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody wykształcony egoista dla którego empatia to obce pojęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nikt nie napisze o tym, że w pobliskej wsi strażacy z pożal się boże "osp" nie przyjechali do tego pożaru bo nowy wóz strażacki jeszcze nie został "poświęcony". Jak dla mnie to porażka na całej linii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
a dlaczego nikt nie napisze o tym, że w pobliskej wsi strażacy z pożal się boże "osp" nie przyjechali do tego pożaru bo nowy wóz strażacki jeszcze nie został "poświęcony". Jak dla mnie to porażka na całej linii
żal pl. teraz niech sfinansują chociażby częściowo wózek dla dziewczynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ napisał:
żal pl. teraz niech sfinansują chociażby częściowo wózek dla dziewczynki
Finansowanie dzieci leży w obowiązku ich rodziców. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że "mlodywykształcony" skorzystasz z tych swoich ubezpieczeń co je, tak tu reklamujesz! Zwrócą Ci może 30% wartości straconego majątku to się na pewno odbudujesz! Dalej żyj w wirtualnej rzeczywistości jeżeli wierzysz w bajki które opowiadasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ervvnia coprising napisał:
Mam nadzieję że "mlodywykształcony" skorzystasz z tych swoich ubezpieczeń co je, tak tu reklamujesz! Zwrócą Ci może 30% wartości straconego majątku to się na pewno odbudujesz! Dalej żyj w wirtualnej rzeczywistości jeżeli wierzysz w bajki które opowiadasz.
Jeżeli ubezpieczasz się w krzakach to może i potem dostajesz 30% wartości. Ja jeszcze nigdy nie miałem problemu z wypłatą odszkodowania od poważnego ubezpieczyciela, a co więcej zwroty za dwie szkody komunikacyjne były bardzo korzystne. Wszystko zależy od umowy, którą nalezy przeczytać przed podpisaniem, a nie dopiero wtedy jak sie dach na glowę zawali. Powtarzam jeszcze raz - przykra sprawa, ale w tej kwestii sami są sobie winni. Dlaczego niby nobilitować pomocą kogoś, kto nie był na tyle przezorny, żeby pomyśleć o własnym bezpieczeństwie? To może zrzucicie się na moje ubezpieczenie domu (swoją droga wcale nie jest aż tak drogie)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram "młodego wykształconego". Jedyne nieszczęście tej rodziny to kalectwo córki!!! Reszta to materializm! Jesteśmy kowalami własnego losu materialnego! Nie słyszałem żeby ktoś narzekał na ubezpieczyciela po likwidacji szkody. Jeśli był ubezpieczony oczywiście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....spłonął w pożarze..... A czy może spłonąć nie w pożarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
a dlaczego nikt nie napisze o tym, że w pobliskej wsi strażacy z pożal się boże "osp" nie przyjechali do tego pożaru bo nowy wóz strażacki jeszcze nie został "poświęcony". Jak dla mnie to porażka na całej linii
bo to normalna rzecz w tej "osp" nie pierwszy raz nie wyjechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Finansowanie dzieci leży w obowiązku ich rodziców. Dziękuję dobranoc.
To tylko potwierdza twoje egoistyczne podejście do ludzkiej tragedii.Rodzice znają swoje obowiązki,ale co mają zrobić gdy przerastają one ich możliwości?Myślę,że nie masz dzieci i może całe szczęście...Oby omijały twoich bliskich wszelkie dramaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ludzie co wypisujecie i żal mi Was. Gdyby byli ubezpieczeni, na pewno byście gadali, że sami się podpalili by wyłudzić odszkodowanie. Jacyś sfrustrowani jesteście mocno, że takie durnoty piszecie anonimowo w sieci. Są tragedie życiowe, które przerastają możliwości rodziny. Ty wykształcony może słyszałeś o zasadzie pomocniczości? Żal mi Was i Waszych rodzin, o ile je w ogóle macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...