Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13-latka w szponach lubieżnika

Utworzony przez Gość, 6 grudnia 2008 r. o 13:51 Powrót do artykułu
takich ludzi powinni kastrowac ! ! ! ! to nie so ludzie tylko jakies poje*by ! ! ! urwał bym łep takiemu kretynowi ! ! ! dla takich powinni zbudować komory gazowe i sie ich pozbyc z tego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajmy, że to matka powinna nauczyć dziecko żeby nie korzystało z "okazji". Dlaczego uczennica gimnazjum nie wracała do domu autobusem szkolnym tylko łapała stopa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzynastoletnie dziecko chciało jechać stopem? A co gimbus się zepsuł, czy może "obciachowo" jechać takim autobusem? Skoro sama wypuściła się na "stopa", to niezła z niej pannica. Niech to zdarzenie będzie dla niej nauczką, bo w przyszłości ktoś inny mógłby nie pozwolić jej uciec i wtedy na samym strachu nie skończyłoby się. Cóż za wspaniali rodzice chowają w ten spsób dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi rodzice od zawsze uczulali mnie na niebezpieczeństwo jazdy stopem. Dlatego też w zyciu jechałam stopem samotnie tylko dwa - trzy razy. I niestety, nie uniknełam pewnej przykrej przygody o której teraz nie chce mi się więcej pisać. Od tamtej pory wogóle nie jeżdze stopem. Czyżby ta dziewczynka była nieświadoma co ją może spotkać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy wspolczucia dla dziewczynki i jej rodziny, o sytuacji tej nie zapomni nigdy do konca, o gleboki, gleboki uraz i bol ......wspolczuje. Takim su..... nom powinni obciac + miejsce w psychiartyku bo u takiego typa to glowa jest chora i mysli trzeba leczyc i obserwowac zanim jeszcze kogos skrzywdzi. A odnosnie jazdy stopem, nie rozumie koent.....prosze pomyslec co czuje ta dziewczyna i prosze sie cieszyc ze to nie wasze dziecko tam siedzialo. 3 maj sie Mala:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
takich ludzi powinni kastrowac ! ! ! ! to nie so ludzie tylko jakies poje*by ! ! ! urwał bym łep takiemu kretynowi ! ! ! dla takich powinni zbudować komory gazowe i sie ich pozbyc z tego świata
popieram calkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm napisał:
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......
ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich niepowinno się wsadzać do więzienia tylko wieszać za jaja na drzewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zizi napisał:
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek
Czyżby mowa o księdzu kk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebało już tych księży !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz jest przegiecie takich powinni nie za jaja wieszac tylko od razu kastrowac! a pozniej kulka w leb ale najpierw niech sie pomeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Pojebało już tych księży !!!
To chyba Ciebie bo masz takie słownictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...