Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latek podpalił policyjny radiowóz

Utworzony przez jebac psy, 30 września 2008 o 15:07 Powrót do artykułu
MLODY DOBRZE ROBISZ JAK MOZESZ TO PODPAL JESZCZE KOMISARIAT W PONIATOWEJ . pier*** ICH I TAK CI HUJA ZROBIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jebać Psy" jeszcze Ty się gnoju nawiniesz, będzie super pałowanie za stawianie oporu Policji
0
do "karolek": nie widzisz że "jebać psy" nie ma na tyle odwagi żeby wystawić nos zza kopmputera bo wysyła dzieci na plac boju. hehehe
0
Urzadzic temu siuchowi ścieżke zdrowia pałami szturmówkami i koniecznie zaprosić do tańca jego jebniętych starych co to pojechali po kasę do słonecznej Italii a popier***eńca zostawili samego !
0
Urzadzic temu siuchowi ścieżke zdrowia pałami szturmówkami i koniecznie zaprosić do tańca jego jebniętych starych co to pojechali po kasę do słonecznej Italii a popier***eńca zostawili samego !
0
ja tam nie lubie psow, oni sa deb***ami hehehe
0
~Ona~ napisał:
ja tam nie lubie psow, oni sa deb***ami hehehe
Każda dziwka nie lubi więc o co ci k..chodzi???
0
STYX napisał:
STYX SZKODA ZE TWOI STARZY POMIMO ZE CALY CZAS SIE TOBA OPIEKOWALI NIE NAUCZYLI CIE ODROBINY KULTURY I SZACUNKU DO INNEGO CZLOWIEKA RZYGAC MI SIE CHCE NA TWOJA WYPOWIEDZ I CIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM FE CHAMSTWO PO PROSTU CHAMSTWO
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: