Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

160 km/godz po śliskiej drodze (wideo)

Utworzony przez krzesimir, 6 stycznia 2010 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Mandaty są zbyt niskie za tak duże przekroczenie prędkości . Powinien zapłacić 3000zł i 23 punkty karne . Zanim kogoś zabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy policja nieoznakowanym moze jechac z taka predkoscia skoro go nagrali to tez musieli łamac przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, u nas mandaty są niewspółmierne do wykroczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Szwecji prawojazdy by stracil za takie cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe czy policja nieoznakowanym moze jechac z taka predkoscia skoro go nagrali to tez musieli łamac przepisy
Wszystkie służby są zwolnione z przestrzegania pewnych przepisów lub prawa jeżeli wykonują czynności służbowe. Działają według pewnych instrukcji itp........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego nie zatrzymali go wczesniej jak mial 150km/h na dozwolonych 90?? I to właśnie policja spowodowała zagrożenie swoim zachowaniem i dopuściła do tego że pozwoliła gościowi na taka prędkość w terenie zabudowanym Od co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepotrzebnie go zatrzymywali policjanci.Było go podpuścić i niechby zatrzymał tego pier***ca jakiś przydrożny słup lub drzewo.Przy okazji byłba by druga korzyść - darmowy dfawca organów do przeszczepu.Tylko czy organy z głupka nadają się do przeszczepu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mną tez jechali w Bełżcu... tam gdzie dozwolone bylo 60, mialem 85... bo akurat wyprzedzalem. I potem, jakies 500m dale , gdzie juz mozna bylo jechac 90km/h, ja jechalem 118km/h. caly czas za mna jechali, az do momentu jak sie zoroentowalem ze mnie nagrywaja i zwolnilem, wtedy mnie zatrzymali. Zaproponowali 15 punktów i 900zł mandatu. Czy "drogówka" nie powinna wszczynac interwencji w chwili poerwszego zlamania przepisów?? poza tym nie jechalem163km/h i droga byla czarna i sucha a ruch minimalny [05;00 rano] wiec dlaczego tak wysoki mandat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelek napisał:
Tylko dlaczego nie zatrzymali go wczesniej jak mial 150km/h na dozwolonych 90?? I to właśnie policja spowodowała zagrożenie swoim zachowaniem i dopuściła do tego że pozwoliła gościowi na taka prędkość w terenie zabudowanym Od co.
Prędkość musi być mierzona na co najmniej 100m a zatrzymanie w miejscu bezpiecznym . W TVN Turbo program "Pirat" pokazują takich frajerów,co zgrywają kozaków a jak usłyszą kwotę do zapłaty to mało się nie popłaczą . Można się pośmiać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman45 napisał:
Za mną tez jechali w Bełżcu... tam gdzie dozwolone bylo 60, mialem 85... bo akurat wyprzedzalem. I potem, jakies 500m dale , gdzie juz mozna bylo jechac 90km/h, ja jechalem 118km/h. caly czas za mna jechali, az do momentu jak sie zoroentowalem ze mnie nagrywaja i zwolnilem, wtedy mnie zatrzymali. Zaproponowali 15 punktów i 900zł mandatu. Czy "drogówka" nie powinna wszczynac interwencji w chwili poerwszego zlamania przepisów?? poza tym nie jechalem163km/h i droga byla czarna i sucha a ruch minimalny [05;00 rano] wiec dlaczego tak wysoki mandat??
Jeśli dostałeś 15 punktów i 900zł to pewnie jechałeś "trochę" szybciej . Ewentualnie złamałeś jeszcze inne przepisy . Maksymalna stawka za przekroczenie prędkości to 700zł i nie za 28km/h ,więc nie ściemniaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Mandaty są zbyt niskie za tak duże przekroczenie prędkości . Powinien zapłacić 3000zł i 23 punkty karne . Zanim kogoś zabije...
moze i masz racje kolego, ale moim zdaniem mandat powinien byc adekwatny do zarobków. Bo co z tego ze gość ktory zarabia 10 000 PLN raz na miesiąc zaplaci 3000. po takim to spłynie... a poza tym znam tę trasę bardzo dobrze, jest w lwsie, szeroka, z poboszami, ma wyprofilowane łagodne zakręty i przede wszystkim nie ma dziór, wioec głupotą jest tam 90km/h [miejscami nawet 70km/h] powinno byc mon 110km/h. to jest jeden z lepszych odcinkow trasy w naszym województwie!! Oby wiecel takich dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melchior napisał:
Jeśli dostałeś 15 punktów i 900zł to pewnie jechałeś "trochę" szybciej . Ewentualnie złamałeś jeszcze inne przepisy . Maksymalna stawka za przekroczenie prędkości to 700zł i nie za 28km/h ,więc nie ściemniaj !!!
dlaczego probujesz podwazac to co napisalem znawco paragrafów i psich obyszajow, mie jechalem 'troszke szybciej' tylko tyle co napisalem, zreszta panowie ze speberka uraczyli me oczy nagranym filmikiem ze mna w roli głłównej... a tam juz jest podana predkosc z jaka jechalem!! to chyba wiem co piszE. a kwit rzeczewiscie strasznie wysoki. Chuba nie wymierzyli mi kary łącznej, tulko ' po chamówie' wzieli policzyli sibie wszystko osobno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melchior napisał:
Jeśli dostałeś 15 punktów i 900zł to pewnie jechałeś "trochę" szybciej . Ewentualnie złamałeś jeszcze inne przepisy . Maksymalna stawka za przekroczenie prędkości to 700zł i nie za 28km/h ,więc nie ściemniaj !!!
Maksymalna kwota mandatu to 500zł w postępowaniu mandatowym nakładanym za wykroczenie drogowe a jeżeli powyżej 500zł musi nastąpić zbiego wykroczeń i nie wymyślaj głupot bo nie masz pojęcia o prawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklista-prawnik napisał:
Maksymalna kwota mandatu to 500zł w postępowaniu mandatowym nakładanym za wykroczenie drogowe a jeżeli powyżej 500zł musi nastąpić zbiego wykroczeń i nie wymyślaj głupot bo nie masz pojęcia o prawie.
To jak ma się do tego 900zł panie "prawniku"??? Taryfikator jest dostępny w internecie,tylko nie wiem dlaczego niektórzy bronią przestępców drogowych??? W moim komentarzu właśnie sugerowałem inne wykroczenia,ale nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego probujesz podwazac to co napisalem znawco paragrafów i psich obyszajow, mie jechalem 'troszke szybciej' tylko tyle co napisalem, zreszta panowie ze speberka uraczyli me oczy nagranym filmikiem ze mna w roli głłównej... a tam juz jest podana predkosc z jaka jechalem!! to chyba wiem co piszE. a kwit rzeczewiscie strasznie wysoki. Chuba nie wymierzyli mi kary łącznej, tulko ' po chamówie' wzieli policzyli sibie wszystko osobno...
Trzeba było nie przyjąć mandatu . Pewnie sąd rozstrzygnąłby to .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę po komentarzach,że na forum jest kilku potencjalnych bohaterów "Pirata"-już przez kogoś wspomnianego . Ja też śmieje się z tych "mistrzów prostej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman45 napisał:
Za mną tez jechali w Bełżcu... tam gdzie dozwolone bylo 60, mialem 85... bo akurat wyprzedzalem. I potem, jakies 500m dale , gdzie juz mozna bylo jechac 90km/h, ja jechalem 118km/h. caly czas za mna jechali, az do momentu jak sie zoroentowalem ze mnie nagrywaja i zwolnilem, wtedy mnie zatrzymali. Zaproponowali 15 punktów i 900zł mandatu. Czy "drogówka" nie powinna wszczynac interwencji w chwili poerwszego zlamania przepisów?? poza tym nie jechalem163km/h i droga byla czarna i sucha a ruch minimalny [05;00 rano] wiec dlaczego tak wysoki mandat??
A teraz jeździsz zgodnie z przepisami ? Pomogło ? No widzisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albert napisał:
A teraz jeździsz zgodnie z przepisami ? Pomogło ? No widzisz !
Oczywiscie, ze pomoglo,wiesz jak to jest... czlowiek sie za bardzo wszedzie spieszy, napiete grafiki dostaw itp. [jestem kierowca zawodowym i uwierz mi ze nie zawsze da sie jechac dopuszczalne 70km/h lub 90. bron boze nie naklaniam do lamania przepisow i nie popieram bohatera tego artykulu, lecz staram sie spojrzec na sytuacje obiektywnie i dochodze do wniosku ze faktycznie kierowcy lamia przepisy, zwlaszcza te dot. predkosci bo na '' trasie'' przepisowo jeździ chyba ten\, co mu sie cos zepsulo w aucie i za wszelka cene chce doczolgac sie do bazy... Pragne zwrucic tez Wasza uwage na nie zawsze wlasciwe limity predkosci oraz na ich ilosc... po prostu jest ich za duzo... Jedziesz 90 przez 10km az tu nagle ograniczenie do .... 50km/h bo akurat mojasz skrzyzowanie.. :/ Po 200 m sytuacja wraca do normy i zmow mozesz 90... paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelek napisał:
Tylko dlaczego nie zatrzymali go wczesniej jak mial 150km/h na dozwolonych 90?? I to właśnie policja spowodowała zagrożenie swoim zachowaniem i dopuściła do tego że pozwoliła gościowi na taka prędkość w terenie zabudowanym Od co.
GELEK ty powinieneś pójść do specjalisty od mózgu bo taki tok myślenia jaki u ciebie występuje to nie wiem czy małpy nie mają większego toku logik owania jak ty.Bez obrazy dla małp bardzo rozwiniętego gatunku od niektórych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
Wszystkie służby są zwolnione z przestrzegania pewnych przepisów lub prawa jeżeli wykonują czynności służbowe. Działają według pewnych instrukcji itp........
Oczywiście, że są zwolnione ale, wtedy samochód musi być odpowiednio oznakowany (niebieskie sygnały błyskowe, dźwiękowe, etc.), bo skąd ktoś kto jedzie przepisowo ma wiedzieć, że powinien ustąpić pierwszeństwa czy umożliwić przejazd, bez odpowiedniej sygnalizacji jest normalnym uczestnikiem ruchu i obowiązują go takie same przepisy jak innych, jest na to nawet wyrok sądu dla Policjantów chyba z Warmińsko-Mazurskiego. Trzeba tępić szaleńców drogowych, ale należy to robić zgodnie z przepisami. W tej sytuacji Policjanci nie reagując od razu spowodowali takie samo zagrożenie jak ten kierowca. Może i mają sukces medialny, że złapali pirata, ale co z tego jak przez to mogli narazić, co by było jakby w czasie tej akcji zginął niewinny człowiek. Policja z Tomaszowa już ma taki sukces gdzie przez ich działania jeden człowiek nie żyje, a 2 osoby (całkowicie nie winne) zostały ranne, nic ich i ich przełożonych to nie nauczyło. Moim zdaniem to że złapali kierowce, który jechał z taką prędkością to żaden sukces, to jest ich porażka, że pozwolili komuś aż tak bardzo przekroczyć tą prędkość i narazili życie i zdrowie innych kierowców, tutaj gość już przy 110 powinien stać na poboczu i czekać na mandat. Moim zdaniem przełożeni powinni bardzo przyjrzeć się pracy swoich podwładnych. Tylko znowu wraca pytanie czy policji tak naprawdę zależy na poprawie bezpieczeństwa. Dla mnie od dłuższego czasu to tylko kolejna instytucja do łatania dziury budżetowej, kolejny poborca podatkowy tylko w formie mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...