Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2011 to był dobry rok dla Hrubieszowa

Utworzony przez żenua, 9 stycznia 2012 r. o 13:59 Powrót do artykułu
ŻENADA. WIOSKA DO KTÓREJ SIE WYPROWADZIŁEM POD LUBLINEM Z TEGO NIESZCZESNEGO HERBATKOWA MA wiecej INWESTYCJI, CZYM TU SIE CHWALIĆ!!! NA EMERECIUNIE PANIE WRÓĆ I NIE MĘCZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA. WIOSKA DO KTÓREJ SIE WYPROWADZIŁEM POD LUBLINEM Z TEGO NIESZCZESNEGO HERBATKOWA MA wiecej INWESTYCJI, CZYM TU SIE CHWALIĆ!!! NA EMERECIUNIE PANIE WRÓĆ I NIE MĘCZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w Hrubieszowie i okolicach nie pojawi się żaden przemysł z prawdziwego zdarzenia, nie zmieni się mentalność ludzi, nie wykorzysta potencjału turystycznego może nie wielkiego ale jednak do tego czasu ludzie będą się kształcić i uciekać. Sam nie jestem lokalnym patriotą bo moja przygoda z Hrubieszowem zakończyła się na maturze, w tej chwili mieszkam na Podkarpaciu (miłość do gór wygrała). Może w rankingach pomiędzy Lubelszczyzną a Podkarpaciem nie dużej różnicy ale ludzie tu są trochę inni, w pewnym sensie lepsi. Odnośnie Hrubieszowa to po studiach nie miałem po co wracać, pracy za wiele nie ma a jak już to po znajomości. Bliskość granicy nie daje chyba nic poza tańszą wódką i paliwem. Hrubieszów to miasto urzędów, szkolnictwa, służby zdrowia i bazarów, nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...