Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latka wypadła na imprezie z balkonu

Utworzony przez M, 19 lipca 2009 r. o 16:14 Powrót do artykułu
Dlatego włąśnie nie piję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobienstwo takiego wypadku jest znikome i dlatego nie pijesz? Pewnie takze nie jezdzisz samochodem i z domu wychodzisz od czasu do czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur.... Przy każdym zdarzeniu z traktorem( traktorzystą ) wklejacie zdjęcie dyżurnej Biełoruśki-MTZ( czasami trochę obróconej w lewo lub w prawo co daje złudznie jady pod górkę lub z górki ), kolejna dyżurna fota to policyjny kogut na większości zdarzeń na drogach, no i teraz poraz kolejny rzut karetki "P" z balkonu. WSTYD dla redaktorów ( młodocianych dziennikarzy DW ). Karetka z oznaczniem 'P' w czerwonym kole to tzw. KARETKA PRZEWOZOWA używana do transportu chorych nie wymagających intensywnego nadzoru medycznego , załogę stanowią jedynie kierowca + ratownik. Po 2010r w myśl ustawy o ratownictwie medycznym oznaczenie literowe "P" przysługiwać będzie wyłącznie karetkom podstawowym (P). Jeszcze raz, wstyd dla najbardziej poczytnej gazety w regionie, wstyd, wstyd i i jeszcze raz wstyd. Zgodnie z Ustawą o Ratownictwie Medycznym do końca 2010 r. stopniowo podział na karetki R i W ma zostać zastąpiony przez podział na karetki: specjalistyczne (karetki S), z minimum trzyosobową obsadą, w skład których wchodził będzie lekarz określonych specjalności, a docelowo od 2020 r. lekarz wyłącznie specjalizujący się w medycynie ratunkowej, oraz co najmniej dwóch ratowników. Po 2010 r. karetki (S) całkowicie przejmą zadania karetek ®; podstawowe, załoga których składać się będzie z co najmniej dwóch ratowników, bez lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stalker co Ty tak przeżywasz? Nie od dziś wiadomo, że DW idzie na łatwiznę wciskając wszędzie fotki z ich pseudoarchiwum. I co z tego, że Ty czy ja zauważymy tą jedną wielką ściemę - i tak "ciemny lud to kupi" i będzię się cieszył, że paparazzi z DW uchwycili na zdjęciu karetkę wiozącą ranną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Karetka odwiozła wyjącą z bólu poszkodowaną..." Czyżby "dziennikarz" był na miejscu w chwili zdarzenia? A może wycie słyszał w najbliższej filii redakcji "gazety" dyżurny? Żenada, państwo "dziennikarze". Poziom niższy niż gazetek szkolnych z okazji rocznicy patrona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja jestem "poszkodowana" tego wypadku... male sprostowanie, wszystkie gazety pisza o moim zlamanym KREGOSLUPIE z tego co mi wiadomo to nie kregoslup mam zlamany, a KREG L1 a to roznica, inaczej bym byla sparalizowana:] a chodze i mam sie dobrze, jestem po operacji, chirurdzy mnie poskrecali;p odnosnie alkoholu, to nie wierze ze wszyscy sa abstynentami. rownie dobrze kazdemu moglo to sie zdazyc. kazdy z nas ma w zyciu do dzwigania jakis krzyz, mnie spotkalo to a nie co innego, takze ostroznie z ta krytyka, bo niewiadomo co was moze jeszcze spotkac.. ja zyje i mam sie dobrze:) to chyba tyle.. pozdrawiam;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...