Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

25-latek rzucił się z dachu wieżowca

Utworzony przez ja, 10 lipca 2009 r. o 13:26 Powrót do artykułu
i zdjecie bloku przy glebokiej w lublinie... tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie same bloki są w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie zastanawiam po co dawac takie zdjecie... chyba tylko po to by zalatac dziure by artykul byl lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po północy w piątek...jak dzisiaj jest piątek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po północy w piątek...jak dzisiaj jest piątek...
heh, przecież po północy był już piątek. Dziś jest piątek, ale po północy będzie już sobota:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAM W TYM BLOKU A ZDJECIE,NO COZ...TO NIE JEST TEN BLOK.NASZ WYGLADA O WIELE LEPIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne , nie wiadomo dlaczego , a pracę miał itd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha napisał:
dziwne , nie wiadomo dlaczego , a pracę miał itd?
z tego co wiem to przez dziewczyne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TEGO CO WIEM ,TO PRZEZ DZIEWCZYNE. TAK MOWIA W BLOKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest ważne z jakiego powodu, tylko to że zginął. Jak go nie znaliście to się nie wypowiadajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu młody człowiek ginie z Zamościa najpierw dziewczyna utonęła nad zalewem zamojskim, następnie zmarła Iwona po wypadku samochodowego, potem wyłowiono Damiana Kucharskiego i ten 25-letni desperat co to się dzieje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam go... żal takiego młodego chłopaka [*] niech spoczywa w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzejku dlaczego to zrobileś Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDRUS BYLES NAPRAWDE SUPER KOLEGA. MOJ BOZE... DLACZEGO TO ZROBILES? GLEBOKIE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez dziewczynę ? To juz bardziej deb***nie nie można....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO ZA ANDRZEJ, MOZNA SIE DOWIEDZIEC WIECEJ......CZY TO BYŁ MIESZKANIEC TEGO BLOKU???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość 2 napisał:
A CO TO ZA ANDRZEJ, MOZNA SIE DOWIEDZIEC WIECEJ......CZY TO BYŁ MIESZKANIEC TEGO BLOKU???
NIE WIEM CZY MOGE PISAC KTO TO,ALE NA PEWNO MIESZKAL W TYM BLOKU.SUPER KOLES,MOWIE WAM.NIE WIEM CO MU STRZELILO DO GLOWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszą że skoczył z dachu wieżowca teraz pytanie ? jak on się na tym dachu znalazł przecież wejście powinno być zabezpieczone prze wejściem przez osoby nieupoważnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamościanin napisał:
piszą że skoczył z dachu wieżowca teraz pytanie ? jak on się na tym dachu znalazł przecież wejście powinno być zabezpieczone prze wejściem przez osoby nieupoważnione
BYLO ZABEZPIECZONE,KRATY ZAMKNIETE NA KLUCZ.JAK PRZESZEDL,TO JEGO TAJEMNICA.MOZE PRZEZ OKNO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
i zdjecie bloku przy glebokiej w lublinie... tylko po co?
Poznałam go przez znajomych zaraz po 1 próbie samobójczej...czego nikt mu nie pomógł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...