Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

26-latka zgwałcona na cmentarzu? Ksiądz do jej matki: Chore dziecko trzymaj w klatce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 14:47 Powrót do artykułu
jestem z tej parafi i nie wiem czy tak powiedział ksiądz ale to co odstawia pani Zofia B  to parodia i komedia mieszkam niedaleko rzekomego gwałciciela i widziałem poszkodowaną na wiele miesięcy nie raz a dwa i trzy razy dziennie jak przychodziła do niego i zgadzam się przedmówcą GDZIE TU ETYKA DZIENNIKARSKA stek bzdur kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą myślę że pani Zofia obsmaruje teraz nauczycieli bo młodsza córka robi numery w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rozpacz 31 III 2017 21:00+[ jestem z tej parafi i nie wiem czy tak powiedział ksiądz ale to co odstawia pani Zofia B to parodia i komedia mieszkam niedaleko rzekomego gwałciciela i widziałem poszkodowaną na wiele miesięcy nie raz a dwa i trzy razy dziennie jak przychodziła do niego i zgadzam się przedmówcą GDZIE TU ETYKA DZIENNIKARSKA stek bzdur kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą myślę że pani Zofia obsmaruje teraz nauczycieli bo młodsza córka robi numery w szkole] No... przynajmniej jakieś konkrety w przeciwieństwie do kol. Ktoś :). Pozdrawiam, krakowianin lat 47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne sukienki Boga w sercu nie mają. Pijak i pedofil, taki jest polski pan ksiądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia to chodzenie do takiego kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika, że ksiądz nagle, podczas ogłoszeń, z nazwiska wymienił kobietę i nazwał ją patologią tylko dlatego, że kobieta zgłosiła na policję fakt zgwałcenia jej córki. Tylko idiota może w coś takiego uwierzyć. Współczuję Dziennikowi naczelnego, który puszcza artykuły będące przykładem najbardziej prymitywnego dziennikarstwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pedofil i go ta 26-latka nie podnieca. Jakby miała 20 lat mniej, to by im zaoferował "pomoc".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś głupio napisany tekst,jakieś pomieszanie w głowie miał autor,pewnie same pały z polskiego były ?co, głąbie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam,że nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Ten artykuł pisał chyba ktoś mądry inaczej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jakoś głupio napisany tekst,jakieś pomieszanie w głowie miał autor,pewnie same pały z polskiego były ?co, głąbie?
Przeczytaj co napisałaś/napisałeś. Chyba zamiast do szkoły chodziło się gdzie indziej. Nie jest smutne to, że jesteś takim nieukiem: tragiczny jest fakt, że usiłujesz krytykować innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpacz napisał:
jestem z tej parafi i nie wiem czy tak powiedział ksiądz ale to co odstawia pani Zofia B  to parodia i komedia mieszkam niedaleko rzekomego gwałciciela i widziałem poszkodowaną na wiele miesięcy nie raz a dwa i trzy razy dziennie jak przychodziła do niego i zgadzam się przedmówcą GDZIE TU ETYKA DZIENNIKARSKA stek bzdur kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą myślę że pani Zofia obsmaruje teraz nauczycieli bo młodsza córka robi numery w szkole
Nie jestem z tej parafii, nie wiem co powiedział ksiądz, nie wiem co "odstawia pani Zofia B", ale jeśli uważasz, że usprawiedliwieniem dla jakiegoś niewyżytego samca jest fakt, że upośledzona kobieta do niego przychodzi, to idź do psychiatry, bo masz wyraźnie coś z głową. To tak jakby usprawiedliwiać pedofila, do którego dziecko przychodziło, więc je bzyknął. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tymi atakami na Kościół ... to już nawet nie jest zabawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden ksiądz to nie Kościół.Kosciol to wszyscy wierni.Jesli ktoś przekracza granice przyzwoitości to krytyka się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz "ktura, okarze"- to wszystko wyjaśnia -Jasiu czytaj więcej, a mniej graj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu rydzyka nie trzymają w klatce???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem na tym forum, że prawie wszyscy potępiają księdza, który coś powiedział, a może nie powiedział. Natomiast nikt (prawie) nie mówi nic o tym bydlaku, który wykorzystał niepełnosprawną kobietę. Na pewno jest to dla niej podwójna trauma. Jestem za kastracją fizyczną takich bestii. Zupełnie nie rozumiem dlaczego DW (chyba rozumiem) utrzymuje po 3-4 tygodnie na stronie ciągle te same artykuły. N.p. ten, "Ksiądz z Lublina...". To są takie przedświąteczne przygotowania. Życzę p.Agnieszce Kasperskiej Zdrowych Świąt Bożego Zmartwychstania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak księża to skur|wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrz na siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam srodowisko ksiezy. Jestem katolikiem ale wierze w Boga a nie w czarna mafie. To wiekszosci zboczency i cwaniacy, obzartuchy i oszusci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam srodowisko kleru. Jestem katolikiem ale wiekszosc z czarnej mafii to zboczency. Kaza krasc/zalatwialem jedna sprawe dka parafii/ dka kosciola to nie grzech. Dobre co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...