Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jaja mu obciac albo butelke w tylek wpakowac,zboczeniec jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja w mrowisko albo ogniem pszypalać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję najpierw obcięcie f...., bo i tak go nie używa, a potem butelkę w d..... skoro lubi takie doznania. Człowiek to najgorsza bestia. Niby ma rozum, niby stoi ponad innymi stworzeniami, ale najbardziej opanowane ma znęcanie się i zabijanie dla własnych upodobań. Dlatego właśnie kara powinna być adekwatna do czynu, aby sadysta poczuł to co czuje jego ofiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może nie mam racji, ale trudno mi się zgodzić z tym, że tak podły i deb***ny czyn określany jest gwałtem. Gdyby włożył kobiecie w krocze karabin maszynowy i nacisnął spust, czy to by także był gwałt? Nie widzę specjalnej różnicy. Dla mnie to po prostu perwersyjne usiłowanie zabójstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadumana napisał:
Być może nie mam racji, ale trudno mi się zgodzić z tym, że tak podły i deb***ny czyn określany jest gwałtem. Gdyby włożył kobiecie w krocze karabin maszynowy i nacisnął spust, czy to by także był gwałt? Nie widzę specjalnej różnicy. Dla mnie to po prostu perwersyjne usiłowanie zabójstwa.
Prawdziwa c***a krytyk się nie boi. Jeśli deb*** to słowo obraźliwe dla bezmózgowca, to nie mam nic więcej do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Czemu butelką i jakiej pojemności była owa butelczyna,bo jeśli małpka to tylko penetracja i kara za to mniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...