Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nieymyślne spowodowanie wypadku ? A słyszał ktoś o umyślnym spowodowaniu wypadku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sensacja, nie udławcie się.               Przynajmniej nie chowa się za immunitetem, jak inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo iż pIs-U nie znoszę, Pan zasługuje u mnie na szacunek za odwagę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo iż pIs-U nie znoszę, Pan zasługuje u mnie na szacunek za odwagę !
  Za jaką odwagę? Za odwagę w łamaniu przepisów PoRD czy też za odwagę odmowy składania zeznań?   Taniutka taka odwaga - jak u małego Kazia w piaskownicy. Godna szacunku takiegoż Kazia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieymyślne spowodowanie wypadku ? A słyszał ktoś o umyślnym spowodowaniu wypadku ?
  Wyobraź sobie, że wielu słyszało. Zdarzają sie na przykład wypadki, że ktoś decydując się zakończyć żywot, wjeżdża czołowo pod duży samochód. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie, że wielu słyszało. Zdarzają sie na przykład wypadki, że ktoś decydując się zakończyć żywot, wjeżdża czołowo pod duży samochód. 
znam bardziej powszechne zjawisko- wsiadanie za kierownice po pijaku ... to jest nawet zamiar pozbawienia kogoś życia z premedytacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyznaje sie ... Prawo i sprawiedliwosc ... i wszystko jasne .... Tfu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany operator walca drogowego po wjechaniu do rowu powiedział to był moment. Pijany kierowca stwierdził, że to pijane drzewo wpadło na niego. Dlaczego trzeżwy prawy i sprawiedliwy ma się przyznać. To mógł być zamach. W tym przypadku dokonany przez, ogólnie mówić, postkomunę. "Sowietów" do tego zdarzenia nie da się wmontować. Chociaż,  gdyby wziął się za to Antek M. to wszystko jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo iż pIs-U nie znoszę, Pan zasługuje u mnie na szacunek za odwagę !
 
Pomimo iż pIs-U nie znoszę, Pan zasługuje u mnie na szacunek za odwagę !
  Za odmowę składania zeznań? Tia..... bravo bravo! Dajcie spokój. Złamał przepisy a nie chce złożyć zeznań. PiSoff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie tej partii nie są ani PRAWI ani SPRAWIEDLIWI !!! Widać na wielu, wielu , wielu przykładach. NAJGORSZE SZUJE ŚWIATA !!! bez honoru, bez wstydu, bez inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta w oplu tigra jechała po rondzie jechała prawidłowo. W takie bajki to ja nie wierze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie tej partii nie są ani PRAWI ani SPRAWIEDLIWI !!! Widać na wielu, wielu , wielu przykładach. NAJGORSZE SZUJE ŚWIATA !!! bez honoru, bez wstydu, bez inteligencji.
cHyba chciałeś napisać KAŻDEJ PARTII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie tej partii nie są ani PRAWI ani SPRAWIEDLIWI !!! Widać na wielu, wielu , wielu przykładach. NAJGORSZE SZUJE ŚWIATA !!! bez honoru, bez wstydu, bez inteligencji.
peło 5000 afer na 10lat rządzenia to jest wyzwanie ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku którą możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem tohttp://tinyurl.com/LokalizujGSM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie na  
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku którą możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem tohttp://tinyurl.com/LokalizujGSM
nie naciągaj ludzi na esmsy po 5 zł parę razy dziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grunt to mieć klasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak. Nie ma to jak opluć, obrazić, dać upust perfidnemu zbluzganiu człowieka tylko dlatego, że tego dnia nie miał farta. A kim wy jesteście? Jakie dobre czyny wy macie na swoim koncie? Bo ten człowiek - i wiem to napewno pomógł już niejednemu innemu w potrzebie,między innymi pomaga materialnie dzieciom z ubogich rodzin fundując im stypendia. I co? Ma stanąć na rondzie  na ul. Legionów i obwieszczać wszystkim przez megafon o tym? Wtedy byście podnieśli wrzawę-CHWALI SIĘ! Po czynach poznaje się człowieka. A że miał fatalny dzień? Czy ucieka od odpowiedzialności? Nie! WIĘC PYTAM: KIM JESTEŚ JEDEN Z DRUGIM? Jakie ty skrywasz tajemnice, że o nich nikt nie wie, może nawet najbliższa rodzina? To lepiej zamilcz, bo wstręt mnie ogarnia, jak czytam te twoje-wasze obrzydliwe komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...