Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze. Weźmie się dziad za robotę a nie przemytem się zajmuje. Dziwią się , że w Polsce jest źle a takie dziady okradają państwo wprowadzając do obrotu towary bez polskiej akcyzy. Straż graniczna , urząd celny i policja powinni ostro wziąć się za przemytników. A ludziom , którzy podjebią przemytnika z kontrabandą powinno się płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Może sPOtka go nawet kara dożywocia.. Za Amber Gold i Rollexa awansuje się i daje POsade w spółce skabu państwa za papieroska i jajka bez akcyzy -czapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Weźmie się dziad za robotę a nie przemytem się zajmuje. Dziwią się , że w Polsce jest źle a takie dziady okradają państwo wprowadzając do obrotu towary bez polskiej akcyzy. Straż graniczna , urząd celny i policja powinni ostro wziąć się za przemytników. A ludziom , którzy podjebią przemytnika z kontrabandą powinno się płacić.
Ciekawe ile zapłacą??? Ja wiem kto zajmuję się przemytem i wiem gdzie mają mety i przetrzymują trefy towar. Za odpowiednie wynagrodzenie podam służbo namiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nowość w powiecie bilgorajskimi można kupić ukraińskie fajki i wóde na każdej ulicy i na każdej wsi. A pocicja z prokuraturo wzajemnie się odznaczają i awansują i to jest POlska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod Kauflandem w Hrubieszowie znaczy się ? TAM TO JEST MAŁA UKRAINA - czemu POLICJA nic z tym nie robi ? Nie dają rady ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...