Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

63-latka przelała 34 tys. zł na konto oszusta

Utworzony przez Adamek, 5 marca 2013 r. o 15:02 Powrót do artykułu
Jaka glupia krowa dobże jej tak hahaha polaki to jełopy ja pier***e haha glupota jak tak dać sie w huja zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwność ludzka nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jaka glupia krowa dobże jej tak hahaha polaki to jełopy ja pier***e haha glupota jak tak dać sie w huja zrobić
Wieelrzeczy widziałem ale "dobże" jeszcze nie... człowieku - rodzice muszą być z Ciebie dumni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te miodek ryj krutko prostytutko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jaka glupia krowa dobże jej tak hahaha polaki to jełopy ja pier***e haha glupota jak tak dać sie w huja zrobić
Po "p,b,t,d,h,g,k,j,w" piszemy "rz" - pamietam jeszcze z 2 klasy podstawówki (30 lat temu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te miodek ryj krutko prostytutko
Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w internecie, jak Ci się wydaje. Więc lepiej przyhamuj z chamskimi tekstami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysopis i nr konta jaki podał ten zwyrodnialec: http://tcho.net/Oszust.jpg moze ktos poznaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ham to cie wystrugał hujbasieniemytacipunio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wnuk ta twoj bąbka jest jakaś poje***a hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te wnuk ta twoj bąbka jest jakaś poje***a hahahaha
Te, Adamek, a kiedy cię wypuścili z Radecznicy? Może nie zażywasz leków i cię tak tłucze, a z pyska szambo ci się toczy. Skontaktuj się z beczkowozem, może by cię odessał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy policja bierze pod uwagę pracowników banków, którzy mogą sprzedawać dane swoich klientów? Niby skąd te "wnuczki" i "kuzyni" znają numery telefonów, adresy oszukiwanych osób? Do tego wiedzą, że oszukiwana osoba posiada większą gotówkę w banku... A takie dane osobowe można znaleźć właśnie w banku... Ja bym sprawdził, w których bankach oszukane osoby miały konta. "Po nitce do kłębka". Jakoś nic nie słychać, żeby oszuści dzwonili do biednych osób, które nie posiadają oszczędności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiku jutro wygodze rano twa matka mje odbiera tak ją swedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Wiku jutro wygodze rano twa matka mje odbiera tak ją swedzi
Adamek, a kuku...Musi żeś głupi Adamek, tak jak myślałem.Może zacznij od Nervosolu, albo idź do szkoły się podkształcić,byki strzelasz jak gajowy Marucha na polowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak idiota jestem bo w tym kraju tylko jełopy zostali madre ludzie juz dawno uciekly a twa matka dobże ciągnie druta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, emeryty nijak nie rozumieją realiów współczesności. Zagubieni, naiwni, łatwo ich w chuja zrobić. Oni chyba spali po upadku komunizmu, nie zauważyli zachodzących zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...