Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szacun młody!Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie takie informacje powinny być we wszystkich mediach na pierwszym miejscu, zawsze, Szacun duży, mały chłopie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu fajnie wygląda, normalnie jak chłopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja mała sąsiadka zrobiła to samo, a ma dopiero 7 lat i jakoś nikt o tym wydarzeniu nie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla chłopaka i pała dla dziennika za mocno przeterminowaną wiadomość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi ciebie chłopie i twojej mamusi zrobić cos żeby zabłysnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi ciebie barania zal ty na pewno dużo robisz dla innych zwłaszcza bezintetesownie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak ścieńciem włosów można pomóc chorym na raka to ja mogĘ nawet powyrywaĆ z cebulkami tylko niech mi onkolog powie Że to pomoŻe innym chorym , pierdolenie takie , bo pomÓc moŻe tylko drogie loeczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak ścieńciem włosów można pomóc chorym na raka to ja mogĘ nawet powyrywaĆ z cebulkami tylko niech mi onkolog powie Że to pomoŻe innym chorym , pier***enie takie , bo pomÓc moŻe tylko drogie loeczenie
To zapytaj się onkologa czy drogie leczenie cos daje gdy pacjent nie ma wsparcia. Jak już sie dowiesz nie będziesz durnot wypisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, ale co to za zdjęcie dziewczynki po lewej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre dzieci też tak robią... tylko o tym nie mówią całemu światu. Jak pomagać, to tak ,aby nie robić z siebie bohatera. Po cichu... Z serca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jest to że mamusia tego chłopca zrobiła z tego wydarzenie medialne.Pewnie zainspirował ją ten chłopiec ze stanów co obciąłwłosy i pisały o nim gazety.Żenada.Tyle dzieci oddaje włosy dla Rak"n"Rolla i nie biegną do telewizji żeby o tym opowiadać.Słabe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahha to jest wogóle Polak? Bo wabi się jak ciapaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahha to jest wogóle Polak? Bo wabi się jak ciapaty.
nie ciapaty, a wpół Włoch!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdynia mots nie wiedzial , to wujek młodego w 91 zginał na motorze i organy oddał do transplantacji a matka chłopca jest po operacji serca ktora robił pro. religa... Szcaun dla rodziny. Komentarze sa zbędne, bo kto w zamosciu mieszka ten wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...