Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aby przetrwać, szkoła w Turkowicach musi zaciskać pasa

Utworzony przez realista, 22 lutego 2011 r. o 19:00 Powrót do artykułu
To nic nie da. Tego badziewa w agonii nikt nie uratuje tylko wyrok śmierci zostanie odroczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze starostwu potrzebne na nowe samochody (http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-starosta-i-wicestarosta-hrubieszowski-wymarzyli-sobie-nowy,nId,325307) Szkoła niepotrzebna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest tak niski poziom nauczania że krzywdę sie uczniom robi nie zamykając tej szkoły. Lepiej jakis osrodek wypoczynkowy tam zorganizować albo zielona szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż ci uczniowie zginą w Staszicu(ZS nr 2), tygodnia tam nie przetrwają...z taką( praktycznie żadną) wiedzą i z takim poziomem nauki...to tak jakby gimnazjaliście kazano maturę pisać...smutne to, ale prawdziwe. Apeluję: trochę realnego podejścia, drodzy radni skoro - skoro tak koniecznie chcecie ich przenieść, wiecie jaki jest poziom nauki w Turkowicach, a jaki w ZS nr 1 w Hrubieszowie...mądrego pomyślunku życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. Ta szkoła to patologia. Wiem cos o tym mam tam znajomych! . Tylko cpaja.pija i nic nie robia ! nie raz było głosno o ćpaniu w turkowicach ! tam uczniowie sie marnuja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat mowa była o dokładaniu pieniędzy z innych szkół na Turkowice- a teraz LIKWIDACJA. Jak ustaliło Starostwo , tak będzie .Przez te lata można było przygotować do stworzenia uczelni lub wprowadzić nowe kierunki np.pszczelarstwo,hotelarstwo czy zarządzanie.To tak jak w piosence Życie,życie jest nowelą .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby był chętny na piękne budynki szkoły i internetu w Turkowicach i stąd konieczność zamymania szkoły w samym środku roku szkolnego?Zamiast cieszyć się, że powiat ma szkołę średnią, jest płacz, bo szkoła kosztuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadał sobie ktoś trud żeby sprawdzić ilu uczniów się za te 1,4 mln kształci i na jakim poziomie? Z tego co wiem to mniej niż 90 uczniów (wszystkich). Maturę też podobno niewielki odsetek zdaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczniem ZS Turkowice, jak można pisać, że tam uczniowie tylko ćpają i piją. Oburzające.Pisze tak tylko ten kto nie chodził tam do szkoły. Nauczyciele trzymają nas pod lupą. Jak tylko coś nie tak to ,,WON ZE SZKOŁY" i delikwenta nie ma.Bursa w ZS nr 1 Hrubieszów dwa razy w tygodniu policja. W Turkowicach nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich szkołach jest mała zdawalność matury. Popatrzcie z jakim poziomem uczniowie już wychodzą z podstawówki - marnym.Przechodzą do gimnazjum- tam przebimbają 3 lata, a baty otrzymuje szkoła średnia. Zacznijmy od odpowiedniego poziomu nauczania już w podstawówce. Analfabetę który przeszedł podstawówkę, gimnazjum w szkole średniej mają uczyć czytać i pisać. Ludzie zastanówcie się!Jeśli chodzi o matury, widzicie tylko Turkowice a ZS nr 1 w Hrubieszowie, Dołhobyczów dlaczego tego nikt nie napisze- TAJEMNICA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie Wszyscy tutaj mowicie tylko o tym ze szkoła w turkowicach zostaje zamknieta ale to juz jest nie uniknione . Mamy ten niz demograficzny i juz nic na to nie poradzimy. Oczywiscie doskonale rozumiem pracownikow szkol, bo tak naprawde te szkoly to sa jedyne placowki ktore daja prace w turk.. a wiadomo ze nawet i w innych miejscowociach w dzisiejszych czasach nie latwo o prace. Wiec moim zdaniem trzeba stworzyc jakies nowe miejsca pracy a mianowcie turkowice maja bardzo dobre walory turystyczne, wiem ze jest planowany zalew w turkowicach to juz by w pewnym stopniu przyciagnelo ludzi na wypoczynek a wiec moze pujsc w tym kierunku i zrobic osrodek rekreacyjno turystyczny ktory by napewno dal wielu ludziom prace i nie pozwolic oddac czy sprzedac za symboliczne pieniadze kolejnego majatku POLSKIEGO Ablowi gdyz on napewno nieda ludziom pracy........ Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! Też uczęszczałam do tej szkoły i bardzo miło ja wspominam, i nie ma co tu wypisywać głupot bo to jest po prostu śmieszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...