Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akta wyciekły z policji, ale winnych brak

Utworzony przez ol, 11 stycznia 2011 r. o 16:50 Powrót do artykułu
zamosc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa zamość ... czekam na komentarze ludzi i nic nie ma najwidoczniej na ten temat szkoda słów po prostu zamość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego sie spodziewac po takim zadupiu jak Zamość i takiej policji ja zamojska przeciez to niedorajdy i ofermy. po tym wyroku rowniez sąd pokazal jaki prezentuje poziom. nie odbiega zbytnio od sredniej zamojskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk krukowi oka nie wykole, świnia świni ogona nie odgryzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi sie wydaje to chyba dokumenty najwyzszej rangi... jakis czas temu wyj* goscia za zdjecia na nk,a w takim przypadku takie jaja?! Nie daj Boze jakiegos zabojstwa czy innej tragedii w regionie, skoro nie potrafia wyjasnic takiej blachej sprawy... chyba w czyims pokoju te akta byly? w czyjejs szafce, szufladzie... chyba ktos mial do nich dostep... Co nikt nic nie wie??!! Juz tam pies j* kogo mieli zatrzymac ale gdyby wyplynely dane swiadkow i trafily w niepowolane rece?! Przeciez to nie jest kradziez buleczek!! W normalnym miescie wydzial wewnetrzny/mswia/abw(koloruje oczywiscie) a tu... ehh zamosc... "Jak podała redakcja, w przesyłce znalazły się rozkazy, protokoły zatrzymania, postanowienia o wszczęciu śledztwa i odciski palców. Anonimowy nadawca napisał, że dokumenty znalazł na jednym z zamojskich śmietników. – Wśród dokumentów, które wyciekły z komendy, znajdowały się policyjne akta kontrolne i materiały z postępowań prowadzonych przez zamojską policję w latach 2001–2005 – precyzuje Romuald Sitarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu, która umorzyła śledztwo. – Mimo przeprowadzonych ekspertyz kryminalistycznych nie udało się ustalić sprawcy, który wyniósł dokumenty z komendy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akta to jeszcze nic. Z depozytu KWP w Lublinie wyciekły kosztowności /złoto, kamienie szlach./ o wielkiej wartości. Efekt "dochodzenia" podobny jak w Zamościu chociaż wszyscy wiedzą kto wybudował willę w K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOŻE CHROŃ MNIE PRZED POLICJĄ BO ZŁODZIEI SIĘ NIE BOJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że ci wszyscy odszczepieńcy z ww komentarzy nie polecą z płaczem i mamusią u boku na Komendę gdy jakiś lump przetrąci im nochala na ulicy. Niech sobie sami wymierzają sprawiedliwość. Z drugiej strony, niektóre wpisy na 279 kilometrów śmierdzą palcami funkcjonariuszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skromny człowiek napisał:
BOŻE CHROŃ MNIE PRZED POLICJĄ BO ZŁODZIEI SIĘ NIE BOJĘ
Bo jeszcze żaden złodziej nie bał się innych złodziei. No chyba,że mu coś ukradziono, tak więc uważaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skai napisał:
Bo jeszcze żaden złodziej nie bał się innych złodziei. No chyba,że mu coś ukradziono, tak więc uważaj...
SPOKOJNIE GOŚCIU MIĘKKI CAŁE ŻYCIE UWAŻAM. PISZE SIĘ TUTAJ ŻE DOKUMENTY WYCIEKŁY ŻE JE WYNIESIONO. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ PO PROSTU KTOŚ JE WYKRADŁ Z KOMENDY. NAJPRAWDOPODOBNIEJ BYŁ TO POLICJANT.BUUUUAAAAAAHHHHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...