Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie tu przestępstwo? jak można kogoś uszukać na sprzedaży telewizji? Przecież warunki są powszechnie znane. Abonament jak taki sam i trudno tu kogoś oszukać. Polsat czy Canal+ podpisują standardowe umowy, więc gdzie tu oszustwo i po co policja? Abonamet na telewizje to nie sprzedaż jakiś podrobionych materaców... Bez sensu temat i strata czasu policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie tu przestępstwo? jak można kogoś uszukać na sprzedaży telewizji? Przecież warunki są powszechnie znane. Abonament jak taki sam i trudno tu kogoś oszukać. Polsat czy Canal+ podpisują standardowe umowy, więc gdzie tu oszustwo i po co policja? Abonamet na telewizje to nie sprzedaż jakiś podrobionych materaców... Bez sensu temat i strata czasu policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umowa to umowa jak się nie czyta to się płaci, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie jesteście postowicze!!!!Ludzie nie muszą się znać na telewizji,a zwłaszcza osoby starsze.Jak ktoś mówi że będą zwolnione z opłat a nie będą,to jest oszustem i przestępcą.Zobaczycie za kilka lat jak trudno wam będzie szyld odczytać,a co dopiero umowę drobnym drukiem.Ale wy nie bierzecie swojej starości pod uwagę,bo was to ominie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że każdą umowę zawartą poza siedzibą firmy można bez podania powodu rozwiązać w czasie 10 dni - ludzie pamiętajcie o tym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówili prawdę. Bez anteny telewizor nie odbiera. Ze złą anteną też odbiór jest nienajlepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto powiedział e to same staruszki? Ludzi po prostu szukają wymówki bo zmienili zdanie, i nie chcą abonamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Pamiętajcie, że każdą umowę zawartą poza siedzibą firmy można bez podania powodu rozwiązać w czasie 10 dni - ludzie pamiętajcie o tym !!!
racja. ja miała taki przypadek, wróciłam z pracy i mama oznajmiła mi że był przedstawiciel z Dialogu , namawiał na zmniejszenie abonamentu.w związku z tym , że była po wizycie w okulisty w tym dniu i miała zapuszczone krople do oczu słabo widziała ale on zaproponował opowiedzenie wszystkiego co jest w umowie. okazało się , ze wszystkie szczegóły są w regulaminie którego ona nie dostała ani nie czytała tylko on jej opowiedział(nawet połowy w tym prawdy nie było-oczywiście można było obniżyć abonament ale tylko na pierwsze parę miesięcy a po tym terminie kwota automatycznie wzrosła i to drastycznie), po zapoznaniu się z nim drogą internetową postanowiłam zrezygnować w ciągu 10 dni z umowy - i co się okazuje. dziś wystawił umowę z datą wsteczną o 10 dni. i co na to powiecie? zrobiłam niezłą awanturę w tej firmie i jakoś udało mi sie ją anulować...ale uważajcie na takich przekrętów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd się przyznac pracowałam dla tej firmy bardzo ktotko ale jednak i naprawde to banda oszustow nie maja jakichkolwiek zachamowan ludzie biedni starzy a oni ich namawiaja na antene patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mialem stycznosc z ta firma, nie dlugo ale mialem. Jest to czysta akwizycja za niemale pieniadze i wciskanie ludziom kitu chcac sprzedac okreslony towar czy usluge. Zadnego przeszkolenia sprzedazowego, wyscig szczurow w firmie ktora sklada sie z samych przepraszam za wyrazenie gowniarzy biegajacych od domu do domu aby tylko podpisac kolejna umowe. Zenada ktora zakrawa na zlodziejstwo i lichwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta firma to nie przypadkiem Euroactiv?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Euroactiv 21 pana T i pana H.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość Boli bardzo prawda !!! hahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasztan śmierdział na kilometr bleee:/nie potrafił się wysłowić stara ekipa wie o czym mówię ale jajca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...