Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zmaleje spożycie alkoholu na Zamojszczyźnie to i UFO nie będzie się pokazywać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UFO powiadacie??? a goście z Ameryki to niech lepiej nam wizy zniosą, bo w chwili obecnej to jest prawdziwe docenienie bratniego Narodu Polskiego skoro jako jedyni w Europie mamy jeszcze wizy!!!
0
A ja widziałem 2 niebieskie ufoludki jak szli chodnikiem trzymając się pod ręce. Musieli byc bardzo zmęczeni, bo tak im się nogi plątały .Wreszcie usiedli na trawie, a na pewno byli spragnieni bo wyciągnęli jakis niebieski płyn dolali nieco browarku i zaczęli pić znacząc palcem miarę na butelce. A rozmawiali w jakimś nieznanym języku.Wreszcie zamilkli i pozasypiali. Dobrze że było ciepło.A rano już ich nie było tylko butelki zostały, pewnie wsiedli do swojego okrągłego pojazdu i odjechali.
0
UFU trzeba zaufać.
0
Swoją drogą te drzewa wyglądają jednak dziwacznie,
0
Rzadko tak niezgrabnie pisze się na tak wdzięczny temat. W tym wydaniu brzmi to jak niezręczny dowcip primaaprilisowy. Po takiej informacji nikt na koncert nie przyjdzie.
0
Właśnie wszyscy przyjdą na koncert. Ja pójdę zobaczyć kosmonautów. NOL-e też mnie interesują.
0
Jaką wizje prezydentury ma PSL? - Jakich reform potrzebuje nasz kraj? - Czy aktualna sytuacja polityczna to szansa PSL? - Czy kandydat Stronnictwa nie będzie oszczędzał polityków koalicyjnych w kampanii? - odpowiedzi już w NIEDZIELĘ! w programie "Młodzież Kontra czyli ......Pod ostrzałem" Gościem młodzieżówek partyjnych będzie : PREMIER WALDEMAR PAWLAK - kandydat PSL na PREZYDENTA! TVP3 info o godz.20.50 gościowi można przesłać pytania na adres: mk@mlodziezkontra.pl
0
Pan Waldemar przy artykule o UFO????
0
Jak rozpoznać UFO? Sprawdzasz: 1. ######spaceweather.com/flybys/search_resu...amp;city=Lublin 2. ######www.flightradar24.com/ Jak w ten sposób nie uda ci się rozpoznać niezidentyfikowanego obiektu to dopiero możesz ogłaszać sensację.
0
Wczoraj około godziny 23 na północnym niebie Zamościa widziałem 4 obiekty emitujące miedziane światło. Posiadam zdjęcie i film.
0
H A HA A STOP WRESZCIE HAHAEHA NAS ZNAJDOM HEHE JESTESMY UFOLUDKI HE HE HE STOP TELEGRAM Z MARAsA HE HE DO PLANETA ZIEMIA
0
Witam. Ja własnie dzisiaj w nocy zobaczyłem najpierw cztery później dwa obiekty które przemieszczały sie bez głośnie i z dużą prędkością z pewnością nie był to salolot ani żadne znany mi pojazd latający . Wyglądały jak ledwo rozgrzana płyta kuchenki indukcyjnej i miało złotawą poświatę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: