Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Angelika Żelazko z Biłgoraja potrzebuje krwi

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 27 listopada 2010 o 14:15 Powrót do artykułu
Tylko organizatorzy zbiórki krwi dali trochę ciała organizując zbiórkę. Szkoda, że krew mozna oddac tylko w lublinie, bo nie wiem, czy komuś z Bołgoraja, Tomaszowa, Hrubieszowa, Puław albo Białej Podlaskiej chciałoby sie naginac do Lublina... Krew dla Angeliki powinno się oddawać w każdej możliwym punkcie krwiodastwa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zgadzam się z poprzednią wypowiedzią,mam grupę 0Rh+ ale nie mogę jechać do Lublina, w Zamościu chętnie bym oddała!!!
0
spoko:) w poniedziałek podskoczę, nie ma problemu:)
0
dlaczego tylko w Lublinie??
0
Angelika,będzie dobrze !!!
0
Zawsze jest możliwość oddania krwi dla innej osoby w dowolnej stacji krwiodawstwa w całej Polsce. Wystarczy przed oddaniem podać Imię, Nazwisko osoby dla której chcemy oddać krew oraz szpital i odział na którym ta osoba leży. Po oddaniu krwi otrzymuje się zaświadczenie, które trzeba przesłać w liście lub faxem. Dobrze by było gdyby organizatorzy akcji podali potrzebne dane i adres lub fax do wysyłki zaświadczeń.
0
Ja mam taka grupe,ale mieszkam zbyt daleko aby oddac..Poza tym jestem dawca krwi z ksiazeczka.Szkoda
0
Panowie Policjanci a może wy pomożecie koledze w samym lublinie jest was tylu na pewno spora grupa ma taką grupę krwi.
0
Ludzie prosze Was, pomóżcie tej Angelice ! Dajcie sobie spokoj z Caritasami, dziećmi którym ponoć trzeba pomóc przetrwać zimę i innymi durnotami. Od tamtych jest Państwo Polskie ! Tutaj mamy do czynienia z PRAWDZIWĄ tragedią a nie tym,że jakieś bachory chcą łyżwy na zimę. Tu chodzi o życie fajnej młodej dziewczyny. Nie pozwólcie jej od nas odejść. Pomoc dla niej to o wiele wiecej dla Boga niż zdrowaśki klepane przez tygodnie, pomoc innej osobie jest bezcenna i ponad inne wartości !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: