Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audi wypadło z drogi i dachowało. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 r. o 09:25 Powrót do artykułu
DOBRZE ŻE DURNI NIE SIEJĄ . NA KURSACH PRAWA JAZDY POWINNI UCZYĆ PRAW FIZYKI .W SZKOLE LEPIEJ NAUCZAĆ RELIGI JAK FIZYKI ?.GŁUPOTA NIE ZNA GRANIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Audi. Największe buractwo tym jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomogę policji - autem kierował kierowca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=hdtl9grobdw&t=0s&spfreload=5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osob bylo 4 w samochodzie... 3 chlopakow i dziewczyna. Wszyscy mieli w organizmie %. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiadomo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aŁdi,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozamykałbym na dożywocie pijanych morderców w samochodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I brak wychowania w rodzinie zainteresowania A później płacz. Na coraz więcej pozwala się młodzieży i później rośnie patologia morderców za kółkiem. Za kratki na podwójne doZywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę was nie znacie tych osób, a już nie które osoby ich oceniają :( Ja akurat te osoby bardzo dobrze znam i jestem w szoku że kierowca który był pijany prowadził samochód... Ale nie nam jest kogoś skazywać na dożywocie ludzie ogarnijcie swoje życie, ja nie muszę być uprzejma więc nie odzywać się jak nie wiecie jak było oprócz przeczytanego artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak katolik by tego nie zrobił. Za kierownicą na pewno był uchodzca islamski. To był zamach na życie pasażerów. Pis powinien powołać komisję śledczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 lata to juz nie dziecko, a ze wsiadl za kierownice po alkoholu nic go nie usprawiedliwia. Stala sie tragedia. Szybka jazda i alkohol nie moze sie dobrze skonczyc. Widac po zdjeciach ze musiala byc predkosc. Slup to az wyrwalo z ziemii i dziura powstala z 1m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Polak katolik by tego nie zrobił. Za kierownicą na pewno był uchodzca islamski. To był zamach na życie pasażerów. Pis powinien powołać komisję śledczą
 ten samochód i wóda widocznie byly lupione za 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNE PIJANE WIEŚNIACZE BYDLE - NIECH ZGNIJE W PIERDLU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak miało być? Idiota jechał pijany i tyle! Co go ma usprawiedliwiać? Posiedzi z 5 lat to może coś do pustego łba dojdzie. Z jaką jechał prędkością, nie pomyślałam o tym? Szkoda, że za wypadek co najwyżej może dostać 8 lat, bo powinni go posadzić na dużo dłużej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę was nie znacie tych osób, a już nie które osoby ich oceniają :( Ja akurat te osoby bardzo dobrze znam i jestem w szoku że kierowca który był pijany prowadził samochód... Ale nie nam jest kogoś skazywać na dożywocie ludzie ogarnijcie swoje życie, ja nie muszę być uprzejma więc nie odzywać się jak nie wiecie jak było oprócz przeczytanego artykułu Do ty dziecko piszesz? Słyszysz sama siebie? Gdyby jechał trzeźwy, z dozwolona prędkością możnaby się rozwodzić co się stało. Lukaszek niestety chciał przyszpanowac, był pijany i taki efekt. Brak okoliczności łagodzących. Co go ma usprawiedliwiać? Nieraz już po okolicy jeździł jak debil, więc się doigral. Akurat jego nie ma co żałować, szkoda tylko że przez to zginął człowiek. Swoją drogą też wiedział, że kierowca jest pijany więc nie powinien wsiąść..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proszę was nie znacie tych osób, a już nie które osoby ich oceniają :( ". Ja nie oceniam tych ludzi, ale oceniam to, co zrobili. A zrobili źle. Jeden prowadził po tym jak pił alkohol, a pozostali wsiedli do samochodu kierowanego przez nietrzeźwego. Niedobrze się stało i szkoda mi ich, ale sami sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
proszę was nie znacie tych osób, a już nie które osoby ich oceniają :( ja akurat te osoby bardzo dobrze znam i jestem w szoku że kierowca który był pijany prowadził samochód... ale nie nam jest kogoś skazywać na dożywocie ludzie ogarnijcie swoje życie, ja nie muszę być uprzejma więc nie odzywać się jak nie wiecie jak było oprócz przeczytanego artykułu do ty dziecko piszesz? słyszysz sama siebie? gdyby jechał trzeźwy, z dozwolona prędkością możnaby się rozwodzić co się stało. lukaszek niestety chciał przyszpanowac, był pijany i taki efekt. brak okoliczności łagodzących. co go ma usprawiedliwiać? nieraz już po okolicy jeździł jak debil, więc się doigral. akurat jego nie ma co żałować, szkoda tylko że przez to zginął człowiek. swoją drogą też wiedział, że kierowca jest pijany więc nie powinien wsiąść..
*** człwieku ty widzisz co ty piszesz??  zastanÓw siĘ nad tym!! nie nawidzę ludzi takich jak ty! i skąd wiesz że jestem jak ty to mnie nazwałes dzieckiem.... ??? gdzie ja napisałam ile mam lat?? gdzie , *** nigdzie, więc zamknij pizde bo to nie jest fajne jak mnie wyzywasz od gówniar ... i nie wiesz jaki jest Łukasz on nie jest  tego typu facetem że chce zaszpanować więc się nie wypowiadaj na jego temat jak go nie znasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Polak katolik by tego nie zrobił. Za kierownicą na pewno był uchodzca islamski. To był zamach na życie pasażerów. Pis powinien powołać komisję śledczą
 Człowieku ?!?!?!?!? jak ty tak możesz.... on nie jest żadyn uchodzą jest Polakiem !! więc nie chrzań o pisie , bo pis tu jest naj mniej potrebny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ałdica nowa 20 letnia w tedeji ... i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...