Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o dworzec autobusowy. Przewoźnicy walczą, pasażerowie tracą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
Jak można zamieścić taki gniot - po trzy razy to samo powtórzone, zdania wyrwane z kontekstu. Najpierw były trzy firmy, potem jedna dodatkowo wypowiedziała i dalej są trzy ? Ktoś tu mąci wodę na czyjeś zlecenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Zwierzyńcu i jeżdzę do pracy w Zamościu. To nie jest tak że mieszkańcy narzekają. Większość teraz jeździ z PKS Biłgoraj. Mają nowe ładne busy i lepsze ceny. Odjezdżają z dworca i dużo znajomych z nimi jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiślak w Zamościu walczy z prezydentem i teraz zaczyna w Zwierzyńcu walkę z burmistrzem i firmą Wach. Ten człowiek zamiast pomóc to tylko chce przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celem była budowa stacji paliw, przystanek z gruntem oddano w użytkowanie wieczyste. Pani Wach, jest krewna zony burmistrza i to tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ościenne gminy, gdzie jest kilka stacji paliw, dlaczego nie może być kilku przystanków i kilku stacji paliw w Zwierzyńcu, czyżby firma Wach została kolejnym właścicielem Zwierzyńca, że ma decydować co mieszkańcy mają robić? A z słowa o interwencji Posła Zawiślaka są skandaliczne, to Poseł RP ma siedzieć cicho bo przeszkadza w biznesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopiuj - wklej i tak się pisze jakoś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel ma prawo do przystanku i to każdy wie. Skoro busiarze nie chcą wjeżdżać to szkoda że tak traktują nas pasażerów. Ja od kilku dni jeżdżę z PKS Biłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS w Biłgoraju rozwija się, mają nowe kursy do Zamościa. Widać komuś to przeszkadza? Róbcie swoje my będziemy teraz jeździć z PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek nie powinien byc prywatną wlasnoscią.Obecna sytuacja to dobry sposób na ograniczenie liczby turystów w Zwierzyńcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pasażer codziennie korzystam z usług firmy Wach i słysze bardzo dobre opinie od podróżnych. Nowy własciciel PKS dba o komfort jazdy i punktualnośc. Daje się zauważyć bardzo dobrą organizację pracy i kompetencje dyrektora generalnego PKS pana. P.Sz. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To strach przed PKS Biłgoraj. Busiarze latami mieli monopol i teraz napuszczają ludzi na PKS. Ja jeżdzę z PKS Biłgoraj z dworca w centrum i polecam wszystkim ich super busy. Mają taniej i wygodniej. osobiscie czuje sie bezpieczniesza(y)jezdzac komunikacja z PKSjesli chodiz o przewoznikow ,ktorzy sacza jad do Panstwa Wachow ,niech lepiej zadbaja o wyglad i stan techniczny swoich busow pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb..ać Zamość. Zmienić przynależność powiatową i przyłączyć się do powiatu biłgorajskiego. Zamość to wiocha, gdzie nikt nie chce i nie będzie jeździć. Tylko Biłgoraj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech busiarze sami sobie spod Jobonu jeżdżą. Ja z koleżankami jeździmy ze Zwierzyńca do szkoły w Zamościu z PKS Biłgoraj. W busach mają internet i są tani. Nowoczesne mają busy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech busiarze sami sobie spod Jobonu jeżdżą. Ja z koleżankami jeździmy ze Zwierzyńca do szkoły w Zamościu z PKS Biłgoraj. W busach mają internet i są tani. Nowoczesne mają busy.
Z ciebie taka koleżanka jak ze mnie eskimos. Co nie w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście pasuje mi fakt wprowadzenia nowego monopolu. Ten jest naprawdę dużo bardziej wygodny, godziny są podobne do wcześniejszych nie wspominając o wcześniej wymienionych zaletach. Podsumowując sądzę, że wyszło to na dobre. Zobaczymy czy pks nadal będzie się trzymać swoich aktualnych cen gdy konkurencja już nie wytrzyma. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak samo uważam. Dobrze że są nowe godziny z PKS Biłgoraj. Oni mają lepsze busy i pewnie konkurencja tego się boi. Dla nas jest lepiej i ja jeżdżę z PKS Biłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A całą sprzedaż nagrywał Posel PIS Szeliga, serdeczny kolega Zawislaka, obecnie dyrektor PKS Wach i cale koło sie zamyka. Po co kłamać, kasa sie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A całą sprzedaż nagrywał Posel PIS Szeliga, serdeczny kolega Zawislaka, obecnie dyrektor PKS Wach i cale koło sie zamyka. Po co kłamać Zawislaku, tobie chodzi tylko o zaistnienie w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly Poposel PIS kumpel Zawislaka i Wojewody Czarnka Został Dyrektorem Generalnym PKS Bilgoraj WACH. Po nominacji sprawy z Milionowym VATem ucichły, gdzie jest CBA, NISZCZĄ NASZEGO PREZYDENTA ZUKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja się zastanawiałem dlaczego Bus-Max nie robi wiraża na Zwierzynieckim przystanku gdzie kiedyś jadąc z Sarą(psem) ona nie lubi szybkości i nażygała na pokład,to takie buty.Tam nikt nie wsiada w drogę do Krakowa ani do Zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...