Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bazar w Mokrem

Utworzony przez ewliaa, 14 kwietnia 2010 r. o 11:46
Jak myślicie bazar w Mokrem będzie otwarty w tą niedzielę (18.04.2010r.)? Bo w związku z pogrzebem prezydenta, to nie jestem pewna... A mam trochę drogi do pokonania. Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewliaa napisał:
Jak myślicie bazar w Mokrem będzie otwarty w tą niedzielę (18.04.2010r.)? Bo w związku z pogrzebem prezydenta, to nie jestem pewna... A mam trochę drogi do pokonania. Proszę o odpowiedź.
Była informacja, że będzie zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEŻ MAM TAKIE PYTANIE?? bEDZIE JUTRO TEN BAZAR WYBIERAM SIĘ I NIE WIEM A MAM 50 KILOMETRÓW?? WIE KTOŚ COS NA TEN TEMAT??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justyna ... napisał:
JA TEŻ MAM TAKIE PYTANIE?? bEDZIE JUTRO TEN BAZAR WYBIERAM SIĘ I NIE WIEM A MAM 50 KILOMETRÓW?? WIE KTOŚ COS NA TEN TEMAT??
Nie ryzykowałbym. rzejeżdżałam dziś przez Mokre i były ogłoszenia o odwołanej giełdzie. Przypuszczam, że nowy( kolejny już) dyrektor aeroklubu okazał odrobinę zdroweo rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś się orientuje w jakich godzinach jest czynny? I jakie są ceny, np. spodni, bluzek, butów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, czy 2 maja ten bazar będzie czynny? Jeżeli ktoś wie, to proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...