Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie remont drogi Zamość-Krasnobród

Utworzony przez tirówka, 12 sierpnia 2010 o 18:15 Powrót do artykułu
Droga bedzie spelniac standardy. Jakie??? Czy bedzie gdzie dawac???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oj ja myslalem ze wreszcie w tym roku beda kladli nowy asfalt no ale jak za rok to i tak znow sie przedluzy jak do 2013 roku, co to ma byc??? przeciez to wazny szklak turystyczny. Tak, najgorzej jest w Adamowie tam sa duze koleiny, w Szewni Gornej w ostrych zakretach dziuuuury, koleiny, dobrze tylko jezdzic terenówką. Bierzcie sie do roboty a nie brac kase do kieszeni!!!
0
i jeżeli będzie w 90% 50 km/h to ja dziękuję, i na tej 50 jest bezpiecznie
0
Hmn...2013. Jeśli w dalszym ciągu będą zwlekać z tym remontem do ostatniej chwili to za trzy lata do Zamościa będziemy jeździli drogą polną..
0
Odcinek do Jacni cieszy. Ale Kaczórki to trochę nie po drodze do Krasnobrodu. Za to jak połączą Zamość z nowo zrobionymi tam asfaltami to powstanie ciekawa alternatywa na dojazd do Zwierzyńca.
0
Nareszcie!!!!! Tam nie dość ze wąsko to na poboczu mozna kolo urwać!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: