Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Betonowy schron straszy w centrum Zamościa

Utworzony przez ODZYSKANI, 19 stycznia 2010 o 10:56 Powrót do artykułu
A ci co chcą odzyskać działki niech zwrócą wypłacone odzkodowania w tamtym czasie, przeliczone na aktualne ceny. Cfane toto
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A JA SIE NIE BOJE.MNIE JAKIŚ TAM SCHRON NIE PRZESTRASZY....NO CHYBA ŻE PO DOBRYM ZIELSKU
0
Dziwię się, że trzeba było 30 lat żeby jakieś medium się tym bunkrem zainteresowało. A stoi to to w samym środku Zamościa na działce wartej miliony. Dom kultury ma pięknieć i się rozbudowywać akurat na przeciwko tej rudery. To dawno trzeba było zburzyć, sprzedać i posypać solą. A swoją drogą to nawet dobrze, że takie nowe, komunistyczne centrum nie powstało. To byłby taki budowlany koszmarek jak np bydynek po milicji.
0
Czy ktoś to pamięta? Kiedyś, pod koniec lat siedemdziesiątych stał przy ul. Wiejskiej w Zamościu podobny budynek. Też nigdy nie powstał wyżej niż do poziomu parteru, a potem go rozwalili. Obok zgromadzono mnóstwo okien, drzwi, materiałów budowlanych i skrzyń. Cała dzielnica się tym podzieliła. Teraz jest tam osiedle mieszkaniowe. Co to właściwie miało być?
0
Rozwalić ten bunkier!
0
Przenieść tam boksy handlowe spod Nadszańca
0
Witam wie ktoś coś o właścicielach kim oni są?
0
Fajnie tam jest byłem tam dużo bezdomnych chodzi
0
Bywam tam codziennie, nic nie straszy fajna miejscówa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: